Завтрашній матч між «Юксою» з Тарасівки та тернопільською «Нивою» може стати останнім у складі тернополян для 23-річного голкіпера Іллі Ольхового. Очікується його трансфер до одного з клубів Української Прем’єр-ліги. При цьому, трансфер Ольхового може стати найдорожчим в історії ФК «Нива» (Тернопіль).
За нашою інформацією, на футболіста претендують два клуби – львівські «Карпати» та київське «Динамо».
Щодо львів’ян і Ольховоого, того є різні думки у вітчизняних ЗМІ. До прикладу, Sport Arena повідомляє: «Львівський клуб, який хоче підсилити воротарську ланку, звернув увагу на Іллю Ольхового». Водночас, «ТаТоТаке», відоме своїми інсайдами, зазначає: «Львівський клуб остаточно ухвалив рішення щодо воротарської позиції. Двома основними голкіперами клубу після трансферу Назара Домчака та відходу Андрія Кліщука будуть Юрій-Володимир Герета (перейшов безкоштовно з Руха), а також Денис Марченко. За їхною інформацією, «Карпат сплатять за Марченко 1 млн євро. Очікується, що львівський клуб залишить для Оболоні хороші відсотки від наступного трансферу – близько 20%. Паралельно зелено-білі зняли з порядку денного питання щодо оренди в «Шахтарі» Дениса Твардовського».
До слова, взимку була інформація, що на Ольхового претендував ще один клуб вз УПЛ – харківський “Металіст-1925”, однак тоді трансфер так і не відбувся.
За даними авторитетного порталу «Трансфермаркет», трансферна вартість Ілля Ольховоого становить 175 тисяч євро.
23-річний гравець є вихованцем тернопільського футболу, виступав за ПФК “Львів”, у своїй кар’єрі також грав за “Минай”, а з березня 2024-го року захищає кольори “Ниви”. В цьому сезоні Ілля провів 31 матч у всіх турнірах, 11 з них кіпер провів “на нуль”.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



