Найсвіжіше:
• Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку • У тернопільському парку «Сопільче» водій самоката збив дитину та втік • В 3-й школі Тернополя вчителям пропонують використовувати російські сайти? • У Бучачі шукають кермувальника, який утік після ДТП (відео) • Літні розваги в Тернополі: куди піти, що подивитися і як провести вихідні цікаво • Негода наробила лиха: у Козівській громаді дерево впало на будинок • Дружина співака з Тернопільщини приголомшила його розкішним сюрпризом у річницю шлюбу • Мобілізація в Україні: у Раді кажуть про посилення відповідальності за неявку до ТЦК — що відомо • На узбіччях Тернопільщини виявили покинуті авто: власників розшукують через соцмережі • Лише місяць тому став до служби: 27 травня помер солдат з Гусятинщини • У Києві встановлять меморіальну дошку уродженцю Зборівщини • У Тернополі на хабарі затримали самого підполковника • Тернопільщина увійшла в ТОП-5 України за ціною на землю
rss

Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини


Опубліковано: 29 Травня 2026р. о 14:10

Сьогодні, 29 травня, Бережанська центральна міська лікарня зазнала великої втрати. Пішов у вічність лікар акушер-гінеколог Чучман Юрій Михайлович — людина великого серця, високого професіоналізму та щирої відданості своїй справі.

Про сумну новину повідомило КНП “Бережанська ЦМЛ”.

Упродовж багатьох років він дарував людям надію, допомагав з’являтися на світ новому життю, підтримував пацієнтів добрим словом і турботою. Його поважали колеги, цінували пацієнти та знали як чуйну, мудру й світлу людину. Для нашого колективу це непоправна втрата. Світла пам’ять про Юрія Михайловича назавжди залишиться у наших серцях, – йдеться в повідомленні лікувального закладу. 

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та всім, хто знав і любив покійного.

До теми: “Спочив у Бозі колишній заступник міністра з Гусятинщини”


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Травня
28 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше