Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

Перша футбольна ліга Тернопільщини: лідер втратив перші очки, перша поразка ФК «Бучач» та важка перемога «Нічлави»


Опубліковано: 26 Травня 2026р. о 17:56

24 травня відбулися поєдинки четвертого туру чемпіонату Тернопільської області з футболу 2026 року серед команд першої ліги. Пропонуємо до Вашої уваги повні статистичні дані усіх зіграних поєдинків. 

У Шляхтинці приїхали грізні «Медобори» із Зеленого, котрі до поєдинку проти «Шляха» мали 100% набраних очок у трьох стартових матчах. Їхній нападник Владислав Тимощук відзначився дублем, однак цього виявилося замало для чергової перемоги. У шляхтинецької команди вдало діяв голкіпер Володимир Мацюх, котрий багато разів рятував свою команду. Іван Рудзевич вдало відіграв на своєму фланзі плюс забив дуже потрібний для «Шляха» гол. Також у господарів великий об’єм роботи у центрі поля виконав Олександр Грицюк. Загалом вся шляхтинецька команда зіграла доволі вдало, зважаючи, що їй довелося суперничати з досвідченим суперником.

«Шлях» (Байковецька громада) – «Медобори» (Зелене) – 2:2 (0:1)

24 травня. Шляхтинці. Сільський стадіон. 150 гл. +21 град.

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Михайло Брик (Тернопіль), Андрій Горбоніс (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Володимир Садковський (Теребовля).

«Шлях»: Мацюх, Агрес-к, Борисевич, Стець, Танчик (Колісник, 46), Медвідь, Грицюк, Сторожук (Заверуха, 73), Рудзевич, Кошіль (Ясенко, 66), Лясота. Заміна: Гоцко, Льошка.

«Медобори»: Чуба, Бойчук, Клекот-к, Лук’янов, Хрущ (Добривода, 50), Шевчук, Волоцюга, Чорний (Данилків, 74), Семенець Т., Баб’яр, Тимощук. Заміна: Кохан..

Голи: Владислав Тимощук (14, 54, з пен.), Іван Рудзевич (52), Арсен Медвідь (59).

Попереджені: Андрій Хрущ (32), Василь Чорний (40), Степан Клекот (61), Андрій Бойчук (65), Андрій Волоцюга (75), Іван Ясенко (90+2).

 

ФК «Борщів-2» на досвіді переміг ФК «Бучач». Для гостей поразка стала першою у сезоні-2026. Господарі вдало зіграли в обороні, не дозволивши супернику створити жодного реального гольового моменту. Натомість борщів’яни грали першим номером, діяли гостро в атаці, три з яких були результативними.

ФК «Борщів-2» – ФК «Бучач» – 3:0 (2:0)

24 травня. Борщів. Стадіон «Агроколедж». 150 гл. +30 град.

Арбітр – Владислав Русанюк (Тернопіль), асистенти – Ігор Березюк (Хоростків), Роман Островський (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Іван Будівський (Теребовля).

ФК «Борщів-2»: Рейман, Стасюк, Д. Марчук, Нечай-к, Пасічник, Йолтуховський (Чинчик, 77), Морочківський, Глєбов, Калюжняк, Барицький, Гнатюк. Заміна: Кора, Чубей.

ФК «Бучач»: Правдюк (Раточка, 65), Гаєвський (Собко, 65), Мацик, Скородень, Пільщиков, Качановський (Пшивий Владислав, 56), Сеньчук (Табачак, 86), Ухман (Простий, 56), Бобко-к (Дзівульський, 82), Кандибал Данило, Яворський (Малий, 65). Заміна: Пирожак, Татарин, Красний, Сиротюк, Кладочний.

Голи: Єгор Йолтуховський (4), Андрій Глєбов (35), Денис Калюжняк (57).

Попереджені: Валентин Гнатюк (30), Денис Калюжняк (79), Роман Скородень (51).

 

Гості з Борщівщини мали ігрову перевагу, створили чимало гольових моментів, однак вдала гра теребовлянського воротаря Арсена Хабла зводила нанівець атакувальні потуги футболістів «Нічлави». Вони навіть не змогли реалізувати пенальті. А допомогли гостям відсвяткувати перемогу самі теребовлянці, а саме Станіслав Костюк, котрий зрізав м’яча у власні ворота.

«Арсенал” (Теребовля) – «Нічлава» (Жилинці-Пилатківці) – 0:1 (0:1)

24 травня. Теребовля. Стадіон «Колос». 111 гл. +23 град.

Арбітр – Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти – Володимир Ясюченя (Тернопіль), Іван Мацієвський (Колодне).

Спостерігач арбітражу – Василь Заторський (Тернопіль).

«Арсенал-Теребовля»: Хабло, Березовський-к, Костюк, Мазур, Крижанівський, Аль-Таях, Савків, Старко (Вигінний, 81), Грицеляк (Юрчишин, 71), Каменчук (Стрижак, 62), Завальний (Ващенко, 62). Заміна: Корчевний, Прокопчук, Ульянов.

«Нічлава»: Плекан-к, Лоїк (Марцінів, 86), Сафроняк, Чубатий, Хомишин, Слободян (Кеня, 46), Грабчак (Кубей, 90), Лукаш, Марцінковський (Пиняк, 46), Скоцеляс (Думанюк, 75), Бачинський (Гуменюк, 80). Заміна: Черниш, Лірський, Пшеничний, Чеснік.

Гол: Станіслав Костюк (42, а/г).

На 59-й хвилині Артем Лукаш («НІчлава») не реалізував пенальті.

Попереджені: Іван Бачинський (37), Андрій Скоцеляс (72), Віктор Березовський (74), Михайло Мазур (88), Сергій Кубей (90+3).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше