Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення • Ексфоліація шкіри: як правильно відлущувати, щоб обличчя сяяло • У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів • Ищете однокомнатную квартиру в Киеве? • На Херсонщині загинув 35-річний патрульний з Тернопільщини • Як українські волонтери створюють цифрові інструменти, що допомагають під час повітряних атак • На Тернопільщині забудовник забув сплатити 3,6 млн грн пайового внеску • Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації • Великий корупційний скандал у Тернополі: посадовцю міськради оголосили підозру
rss

Депутат Почаївської міськради, який вимагав 10 тисяч доларів, відбувся штрафом


Опубліковано: 11 Травня 2026р. о 9:55

У лютому 2026 року прокуратура повідмила про затримання депутата Почаївської міської ради від партії “ОПЗЖ” Валерія Зіневича, який вирішував питання по ТЦК, допомагаючи військовозобов’язаним знятися з обліку.

Тоді прокурорами Київської міської прокуратури було повідомлено про підозру депутату Почаївської міської ради Тернопільської області, який у Києві пропонував свої послуги зі зняття військовозобов’язаних з розшуку, а також працевлаштування на державні підприємства з метою подальшого бронювання від мобілізації.

За таку допомогу чоловік, який постійно мешкав у столиці, брав від 4 до 10 тис. доларів США.

Його дії було кваліфіковано за ч. 3 ст. 369-2 КК України, а саме як одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди.

Та місцева журналістка Зоя Карпюк сповістила, що депутат щиро покаявся, задонатив на ЗСУ і відбувся штрафом.

“Депутат Почаївської міськради Валерій Зіневич, якого взяли на схемі з незаконним “бронюванням” військовозобов’язаних через структури Міноборони та ТЦК, відбувся штрафом у 31 тисячу гривень. Ще суд врахував його “щире каяття” у вигляді 250 тисяч гривень донату на ЗСУ”, – повідомила журналістка.

Нагадаємо, “Перший Онлайн” повідомляв, що у столиці затримали депутата Почаївської міськради, який за 10 тис доларів допоміг зняти киянина з розшуку.


Джерело: Тернополяни

Перегляньте також:





Новини
25 Червня
24 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше