12 квітня 2026 року, у день Воскресіння Господнього, на 71-му році життя зупинилося серце знаної та шанованої людини — лікаря-хірурга, багаторічного керівника КНП «Товстенська селищна лікарня», члена виконавчого комітету Товстенської селищної ради, активного громадського діяча — Болібруха Степана Васильовича.
Про сумну новину повідомила Товстенська селищна рада.
Усе своє життя Степан Васильович присвятив медицині, рятуючи людські життя та здоров’я. Як досвідчений хірург і мудрий керівник, він користувався заслуженою повагою серед колег і щирою вдячністю пацієнтів.
Його професійність, відданість справі, людяність і мудрість назавжди залишаться світлою сторінкою в історії нашої громади. Він був не лише лікарем за покликанням, а й людиною великого серця — небайдужою до чужого болю, відкритою до людей та відданою своїй громаді. Світла пам’ять про Степана Васильовича назавжди залишиться у серцях рідних, близьких, колег і всіх жителів громади.
Від імені Товстенського селищного голови Івана Проданика, колективу Товстенської селищної ради, членів виконавчого комітету та депутатського корпусу висловлюємо щирі співчуття дружині, синові, усім рідним і близьким Степана Васильовича Болібруха. Поділяємо ваш біль і сумуємо разом із вами. Нехай Господь прийме його світлу душу до Царства Небесного, – йдеться в повідомленні селищної ради.
Вічна і світла пам’ять…
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн




