Найсвіжіше:
• Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру • На Теребовлянщині зник чоловік з інвалідністю, який може не орієнтуватися на місцевості • Офіційно підтверджено загибель на Донеччині воїна з Почаєва
rss

На Борщівщині судитимуть директора підприємства за незаконний видобуток глини на 1,7 млн грн


Опубліковано: 6 Квітня 2026р. о 12:30

Прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно директора приватного підприємства за фактами незаконного видобутку корисних копалин та незаконних дій з арештованим майном (ч. 3 ст. 240, ч. 1 ст. 388 КК України).

За даними слідства, керівник підприємства, яке займається виробництвом цегли, організував незаконний видобуток глини на території природно-заповідного фонду. Йдеться про землі Регіонального ландшафтного парку Дністровський каньйон у Чортківському районі.

Встановлено, що упродовж 2019-2021 років обвинувачений, не маючи спеціальних дозволів на користування надрами та актів про надання гірничого відводу, організував видобуток підприємством надр за допомогою спецтехніки.

Загалом за вказаний період було незаконно видобуто понад 2 тис метрів кубічних глини. Такими діями державі в особі Мельнице-Подільської селищної ради заподіяно екологічних збитків на суму понад 1,7 млн грн.

Під час розслідування правоохоронці виявили факт зникнення майна, на яке судом було накладено арешт. Після проведення обшуків на території цегельного заводу було заарештовано велику партію цегли із забороною її відчуження. Проте обвинувачений, здійснив незаконний продаж понад 360 тисяч штук арештованої цегли, – йдеться в повідомленні Тернопільської обласної прокуратури.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Тернопільській області.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше