Прокурори Тернопільської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно 25-річного мешканця Львова, який спричинив смертельну дорожньо-транспортну пригоду на автошляху М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська (ч. 2 ст. 286 КК України).
За даними слідства, 3 січня 2026 року близько 18:30 год неподалік села Цебрів Тернопільського району водій автомобіля Mazda 3, нехтуючи правилами дорожнього руху, пішов на обгін у забороненому місці. Ігноруючи суцільну лінію розмітки та дорожні знаки, що попереджали про небезпеку та забороняли обгін, обвинувачений виїхав на зустрічну смугу, де допустив лобове зіткнення з автомобілем Opel Astra.
У результаті зіткнення водій Opel Astra загинув на місці події. Двоє пасажирів цього ж автомобіля отримали травми різного ступеня тяжкості та були госпіталізовані. зокрема, пасажирці було заподіяно тяжкі тілесні ушкодження.
За інкримінованою статтею КК України обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років.
Завершено досудове розслідування, що здійснювали слідчі СУ ГУНП в області, – йдеться в повідомленні Тернопільської обласної прокуратури.
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



