Найсвіжіше:
• Субсидія наприкінці 2026 року: чому виплату можуть зменшити після серпневого перерахунку • Стали відомі результати ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • У Тернополі протягом доби горіли дві закинуті дачі (фото) • Вартість світла з 1 вересня: який тариф діятиме та як заощадити • Перестало битися сердечко школярки з Тернополя • На Монастирищині пожежа господарської будівлі загрожувала житловим будинкам • На Харківщині загинув воїн з Тернопільської області • Втримати долар буде непросто: до якого курсу готуватися у вересні • Футбольні команди з Тернопільщини стартують в аматорському чемпіонаті України • У Кременці досліджують крипти XVII-XVIII століть: що знайшли археологи • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • На Лановеччині пожежа знищила господарську будівлю • У Тернополі передчасно обірвалося життя юної бандуристки Терези Подоляк • Під час лікування помер військовослужбовець з Козівщини • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини
rss

У Кременці лижні трампліни потребують повної реконструкції


Опубліковано: 28 Березня 2026р. о 9:15

Голова Тернопільської ОВА Тарас Пастух провів виїзну зустріч в Кременецькій громаді із фахівцями та партнерами на базі комплексу лижних трамплінів та санної траси.

Таарс Пастух з фахівцями детально оглянули стан споруд.

До обговорення долучилися:

  • Керівництво Федерації санного спорту України;
  • Представники Федерації лижного спорту України та провідні тренери;
  • Очільники міста та району;
  • Представники НОК України в Тернопільській області та спортивного товариства «Колос»;
  • Керівництво обласної школи із зимових видів спорту та фахівці з проєктування.

Лижні трампліни потребують повної реконструкції. Для початку пріоритетом визначено трамплін К-40 як стартову точку відновлення всієї інфраструктури. Санна траса, яку, на жаль, не оновлювали понад 20 років, має потенціал стати сучасним мультифункціональним комплексом для кількох видів спорту і туристичною локацією. Наразі ключове завдання — зібрати та систематизувати всю необхідну інформацію по цих обʼєктах та врегулювати юридичні питання. Саме з цього починаємо, щоб ухвалювати реалістичні й обґрунтовані рішення, – зазначив Тарас Пастух

До теми: “Єдина в Україні санна траса у Кременці опинилася на межі руйнування” та “Санну трасу на Тернопільщині, на якій загинула школярка, не використовуватимуть”

 

 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
30 Серпня
29 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше