Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА • Внаслідок удару БпЛА на Запоріжжі загинув воїн з Борщівщини • Як вибрати та купити кальян: повний гайд для тих, хто цінує якість і стиль • На Теребовлянщині 20-річний молодик вбив односельця • На Кременеччині в дуплі дерева знайшли снаряд • У квітні прогнозують шість магнітних бур • Чемпіон та віце-чемпіон Тернопільщини стартують у Всеукраїнському фіналі АФЛУ • Завтра на Тернопільщині знову діятимуть графіки відключень світла • Воїн із Херсонщини знайшов вічний спочинок на Тернопільщині • У скільки разів зросли зарплати голів громад Тернопільщини за рік • МДФ, масив чи екошпон: з якого матеріалу обирати міжкімнатні двері • Важке поранення забрало життя воїна з Тернополя • У лісі біля Кременця утворилися провалля глибиною до 10 метрів • На Тернопільщині отруїли 13 котів: почалася перевірка
rss

«Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі


Опубліковано: 16 Лютого 2026р. о 14:54

Учора, 15 лютого, в Тернополі на стадіоні зі штучним покриттям, що у парку «Сопільче» спаринг провели чемпіон та володар кубка Тернопільської області з футболу 2025 року – великогаївський «Агрон» та ФК «Збараж», котрий у минулому сезоні фінішував на п’ятому місці серед кращих аматорських колективів Тернопільщини.

Сама гра відбувалась за складних погодних умов та на засніженому футбольному полі. Перший тайм завершився нічию 0:0. А другому таймі чотири рази відзначились гравці ФК «Агрон» – двічі Тарас Гром’як, по одному голу забили Володимир Мостовий та молодий нападник юніорської команди «Агрон» – Артем Стеник. У підсумку «агронівці» перемогли суперника з рахунком 4:0.

Як відзначив головний тренер «Агрона» Сергій Богородіченко, в зв’язку з епідемією захворювання на грип, в спарингу не прийняла участь значна кількість гравців.

Склад «Агрона» мав такий вигляд: воротар – Тріль Олег, правий захисник – Соколовський Юрій, центральні захисники – Адрієшин Роман та Махінка Денис, лівий захисник – Ковалик Віктор, опорний півзахисник – Кохман Ігор, піднападники – Мостовий Володимир та Гром’як Тарас, лівий півзахисник – Федчишин Іван, правий півзахисник – Городинський Максим, нападник – Стеник Артем.

Наставник збаразької команди Михайло Кузьма додав, що з минулорічного складу ФК «Збараж», в спарингу проти «Агрона» виходили на поле в першому та другому таймах лише шість гравців – Назарій Макух, Богдан Богатюк, Богдан Вітрук, Дмитро Синиця, Святослав Нечай та Михайло Левицький, решта – футболісти на перегляді.  

Михайло Михайлович повідомив, що у колективу зі Збаража на наступну неділю, 22 лютого, запланований ще один спаринг. Із суперником збаразькі муніципали поки визначаються.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
3 Квітня
2 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше