Найсвіжіше:
• Жорстока війна забрала життя солдата з Тернопільщини • У перший день 2026 року в пожежі загинув 43-річний чоловік (відео) • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 2 січня • Головний тренер «Агрона» Сергій Богородіченко: «Всі футболісти, тренери та керівництво важко працювали, щоби досягнути бажаного успіху» • 3 січня у Львові поховають вболівальника тернопільської “Ниви” • На Тернопільщині незаконно вирубали понад 6000 дерев • Почаївська лавра за допомогою реєстраторів хотіла “віджати” церкву, яка колись належала греко-католикам • Рік вважався зниклим безвісти: на Курщині загинув воїн з Гусятинщини • 18 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Борщівщини • Тернопільська команда пробилася до п’ятого раунду кубка України • У новорічну ніч на Тернопільщині народилися 9 дітей • Трагедія під час полювання: на Тернопільщині колишній міліціонер у темряві людину прийняв за звіра • Новий рік – нові зміни: чого чекати українцям вже з 1 січня • Шахраї виманили у жительки Кременеччини 90 800 гривень • З Тернопільської ОВА звільнився ще один начальник • У Тернополі знову збільшили тариф на воду для бізнесу • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • Відійшов у вічність ще один солдат з Тернопільщини • На Тернопільщині 1 січня не буде світла 6-7 годин • Головний тренер ФК «Борщів» Сергій Задорожний: «Не потрібно було доводити справу до «золотого» матчу» • Онука відомого тернополянина відправили довічно за грати за вбивство у Великій Британії • Тернополянин обікрав палату лікарні • Какой чехол лучше выбрать для iPhone: тренды и качество • У перший вік-енд 2026 року відбудеться одразу 23 матчі Тернопільської футзальної ліги • Спочила у Бозі відома освітянка Тернополя
rss

Тернопільська команда пробилася до п’ятого раунду кубка України


Опубліковано: 1 Січня 2026р. о 15:13

Волейбольна команда «Поліція охорони-ЗУНУ-ШВСМ-Динамо» з Тернополя перемігши у четвертому етапі (1/8 фіналу) кубку України київську команду «Столична-НУБІП» пробилася до п’ятого етапу кубку (1/4 фіналу).

Матч між тернопільською і київською командами відбувся у Файному місті й завершився з рахунком 3:1 на користь волейболістів з Тернополя. Наші земляки перемогли у перших двох партіях – 25:22 і 25:19, поступилися у третій – 23:25 і святкували вікторію у четвертій і загалом у матчі – 25:20.

У 1/4 фіналу кубка України тернополяни зіграють проти команди суперліги – «Житичі-Полісся-ОДЮСШ» (Житомир), яка перемогла «Контінентал» (Сторожинець, Чернівецька область) – 3:2.

Нагадаємо, у сезоні-2024/25 команда «Поліція охорони-ЗУНУ-ШВСМ-Динамо» вибула з кубка України після другого етапу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
1 Січня
31 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше