Найсвіжіше:
• Спочив у Бозі голова Конгресу українських націоналістів Кременеччини • Україна анулює найбагатшому уродженцю Тернопільщини спецдозволи на стратегічні родовища • «Агрон» та ФК «Збараж» провели футбольний спаринг у Тернополі • Мешканка Підволочищини за 500 доларів обіцяла позитивно “здати” іспит з водіння • «Бандерівець» зі Скалатчини виграв першість Львівщини з футзалу • Теребовлянський суд через сваху притягнув до відповідальності старосту з Микулинецької громади • У Тернополі в аварію потрапила вагітна жінка • Сенсаційний 14-й тур у третій Тернопільській футзальній лізі: обидва лідери зазнали поразок • На Кременеччині на вихідних одразу три п’яних водії пропонували хабарі копам • Інтрига першої Тернопільської футзальної ліги: два очка розділяє одразу три лідируючі команди • Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди
rss

Голова Байковецької громади склав повноваження: стало відоме ім’я його наступника


Опубліковано: 30 Грудня 2025р. о 13:44

Сьогодні, 30 грудня, Байковецька громада проводжали з посади свого незмінного керівника впродовж понад десяти років Анатолія Романовича Кулика.

Анатолій Кулик — той, хто повірив першим. Хто не шукав легких рішень, не боявся брати відповідальність і йти проти течії. Саме завдяки його сміливості, далекоглядності та характеру Байковецька громада стала такою, якою ми її знаємо сьогодні, і якою її знає вся Україна, – йдеться в повідомленні Байковецької сільської ради. 

У залі були сльози й тиша, сміх крізь хвилювання і слова вдячності, що йшли від серця. Бо це був момент завершення важливого етапу — етапу, який він творив роками: крок за кроком, рішення за рішенням, інколи всупереч усьому.

Особливо щемкою стала мить, коли з вітаннями до Анатолія Романовича долучився етно-гурт «NASHI», виконавши різдвяні колядки. Їхній спів наповнив зал теплом і світлом, вдячністю, пам’яттю і надією — так, як це буває лише тоді, коли музика стає молитвою.

Передаючи повноваження, Анатолій Романович звернувся зі щирими словами до секретаря сільської ради Юлії Турчманович, якій нині довірено виконання обов’язків сільського голови. Він побажав їй терпіння, мудрості й витримки, наснаги та рішучості, а найголовніше — зберегти людяність і вірність громаді. Це були слова людини, яка передавала кермо не формально, а з глибокою відповідальністю за майбутнє.

У відповідь Юлія Турчманович подякувала Анатолію Романовичу за довіру, за роки спільної праці, за науку і за той фундамент, який він заклав. Її слова звучали щиро і зворушливо — як обіцянка берегти створене і не зрадити цінностям, з яких усе починалося.

З особливою теплотою прозвучали слова Анатолія Романовича на адресу Людмили Василівни Кулик. Насамперед — як до дружини, яка всі ці роки була поруч, ділила тривоги, напруження і відповідальність служіння громаді. І лише потім — як до людини, яка багато років самовіддано працювала на благо Байковецької громади. На знак щирої вдячності Людмилі Василівні вручили наручний годинник з логотипом Байковецької громади.

Перший заступник сільського голови Микола Дума та заступник сільського голови Віктор Пулька вручили Анатолію Романовичу подяку за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування в Україні та багаторічне служіння Байковецькій громаді, а також почесний знак — орден «За заслуги перед Байковецькою громадою».

Це був не кінець шляху. Це була мить тиші перед новим етапом. Бо справжні лідери не зникають із кабінетів — вони залишаються у справах, рішеннях, людях і цінностях. Ім’я Анатолія Кулика вписане не чорнилом у документи — воно вписане в серце Байковецької громади, – зазначається у повідомленні Байковецької сільської ради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Лютого
15 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше