Аварія з летальними наслідками трапилася 14 грудня у Кременці. Близько 16:50 на вулиці С. Петлюри водій автомобіля Infiniti QX60 здійснив наїзд на пішохода. 71-річний житель Кременця від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці події. У водія взяли зразки крові для перевірки на вміст алкоголю.
Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту ГУНП в Тернопільській області поліції внесли даний факт до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до частини 2 статті 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого) Кримінального кодексу України, –повідломляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.
Поліцейські вкотре закликають усіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та відповідальними. Водіям слід неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, не наражати на небезпеку себе й оточуючих та пам’ятати, що за кермом немає права на помилку. Пішоходам, навіть на переходах, варто переконатися у безпечному русі та бути помітними для водіїв. Кожне порушення може коштувати здоров’я або життя.
До теми: “Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки”
Джерело: ПЕРШИЙ онлайн



