Найсвіжіше:
• Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес» • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 4 грудня • На Тернопільщині директор коледжу створив окреме відділення для студентів 25+ • Дві громади перерахували понад 1 млн грн для постраждалих мешканців Тернополя
rss

Футбольний чемпіон Тернопільщини завершує рік домашньою нічиєю


Опубліковано: 9 Листопада 2025р. о 21:09

Сьогодні, 9 листопада, чемпіон Тернопільської області 2025 року – великогаївський «Агрон» завершив футбольний рік матчем 10-го туру аматорського чемпіонату України проти ФК «Костопіль» (Рівненська область).

Матч завершився внічию – 1:1. Рахунок на 35-й хвилині відкрив опорний півзахисник «Агрона» Ігор Кохман, котрий точним ударом головою завершив подачу зі штрафного Юрія Соколовського. А в другому таймі на 59-й хвилині гості зрівняли рахунок, точно пробивши одинадцятиметровий (фол Соколовського на Назару Бережняку) – м’яч на рахунку Богдана Скоцького. Капітан і воротар «Агрона» Руслан Мазур вгадав напрямок удару з «точки», однак дотягнутися до м’яча не зумів.  

«Агрон» виступав у такому складі: Мазур-к, Ваврик (Ковалик, 87), Мостовий, Махінка, Соколовський, Кохман, Гром’як, Білик, Луцик (Андрієшин, 69), Федчишин (Тяпкін, 79), Б. Семенець (Понєдєльнік, 67). Заміна: Рогаль, Онищук, Щербатюк.

Великогаївська команда після цього туру з 18 очками займає друге місце в турнірній таблиці. «Агрон», маючи один матч у запасі проти «Корміла» (Яворів, Львівська область), відстає на чотири пункти від заліщицького «Дністра» (22 очка). Заліщани цього туру гостювали на Житомирщині, де декласували СК «Коростень/Агро-Нива» – 7:0 (Юрій Захарків, 10, 13, Микита Михайленко, 11, 67, Назар Процик, 29, Микола Ландяк, 63, Іван Дячинський, 79).

Дністер

Турнірна таблиця

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Дністер Заліщики

10

7

1

2

25:6

22

2

Агрон Великі Гаї

9

5

3

1

13:7

18

3

ФК Миколаїв

10

6

0

4

16:10

18

4

Корміл Яворів

8

4

3

1

13:7

15

5

ФК Тростянець

10

3

4

3

13:14

13

6

Маяк Сарни

9

3

3

3

7:6

12

7

VIVAD Романів

9

3

2

4

12:10

11

8

ФК Костопі

10

2

2

6

7:24

8

9

Колос Полонне

9

2

0

7

11:19

6

10

СК Коростень/Агро-Нива

10

0

6

4

13:27

6


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше