Найсвіжіше:
• Засудили шахрайку, яка хотіла нажитися на потерпілих від ракетного удару в Тернополі • У Тернополі та громадах знову змінили черги вимкнення світла • На Тернопільщині судитимуть шістьох осіб за збут наркотиків і незаконний обіг зброї • Біля Старого парку в Тернополі збудують новий ЖК на 4-10 поверхів • На Тернопільщині судитимуть інженера за неякісний ремонт дороги • До суду направлено справу спільників, які привласнили кошти на ремонті приміщення ДСНС на Тернопільщині • На Кременеччині п’яний водій збив неповнолітню дівчину • На Запоріжжі останній бій прийняв воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодший сержант з Бережанщини • На Тернопільщині жінка спалила живцем коханку чоловіка • Масштабна пожежа на Гусятинщині: важкі опіки отримав чоловік • Біля Зборова хочуть збудувати пам’ятний дім чеським воїнам • Тернопільська молодь провела добу в камерах колишнього слідчого ізолятору КДБ • Как выбрать оборудование для малого производства бетонных изделий • 26-річна мешканка Борщева видурювала гроші у знайомих • На Тернопільщині сесія облради не збиралася 8 місяців! • Районний онколог з Тернопільщини вимагав за довідку $1,5 тис • На Харківщині помер військовий з Тернополя • Спочив у Бозі чиновник Тернопільської мерії • На Дніпропетровщині загинув солдат-навідник з Тернопільщини • У Тернополі на пішохідному переході збили жінку • Два роки у ворожому полоні: воїна з Тернопільщини нагородив Головнокомандувач • На Гусятинщині чоловік намагався «відкупитися» від відповідальності за домашнє насильство • У Бучачі в ДТП травмувалася 11-річна дівчинка • Вища Тернопільська футзальна ліга: інтрига фінальної частини
rss

Тернопільщину атакують нові штами коронавірусу


Опубліковано: 4 Вересня 2025р. о 13:30

У теплу пору року активність більшості респіраторних вірусних інфекцій знижується. Однак із COVID-19 ситуація вже другий рік протилежна. Хоча показники захворюваності зараз значно нижчі, ніж у цей же період 2024 року, однак кількість хворих помітно зростає.

Нові для України штаму Омікрон, NB.1.8.1. (далі – «Німбус») та XFG (далі – «Стратус»), виявлені на початку цього року, швидко поширюються у світі. Наразі немає ознак, що вони спричиняють важчий перебіг хвороби, ніж інші види. Тому вони ще досліджуються та проводяться спостереження за людьми, хворими на такі форми коронавірусу, повідомляє Український Червоний Хрест на Тернопільщині.
Згідно з даними епіднагляду, Центр громадського здоров’я України повідомив, що протягом минулого тижня кількість людей з позитивними результатами на коронавірус COVID-19 становила 1197 людей, що на 74,7% більше порівняно з попереднім тижнем, коли було зареєстровано 684 випадки.
Зокрема, на Тернопільщині за період з 25 по 31 серпня кількість захворілих ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем зросла на 24,7% (1936 випадків проти 1553). Питома вага дітей серед хворих склала 38,8% (751 ос.), школярів – 51,5% (387 ос.) від усіх захворілих дітей.
За цей же тиждень зареєстровано 203 випадки захворювання на COVID-19, що складає 10,5% від загальної кількості всіх зареєстрованих випадків ГРВІ, що більше від минулого тижня в 1,7 рази (203 випадки проти 118), але менше за аналогічний тиждень минулого року в 1,4 раза (203 випадків проти 293).
З числа лабораторно підтверджених випадків COVID-19 питома вага дітей становить 17,7% (36 випадків).

Український Червоний Хрест закликає подбати про власну безпеку та своїх близьких і зробити все можливе, щоби запобігти захворюванню.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,




Новини
3 Лютого
2 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше