Найсвіжіше:
• Команда з Гусятинщини очолила вищу футбольну лігу Тернопільщини • У Тернополі викрили організаторів незаконного переправлення через кордон за 10 тис доларів • ФК «Збараж» здобув важку перемогу на Бережанщині • Криваве застілля на Кременеччині: чоловік зарізав гостя • Унісекс-парфуми: чому найкрасивіші аромати десятиліття не мають статі • Колишній гравець Прем’єр-ліги дебютував за підволочиський “Збруч-Агробізнес” • Шахрайська афера на Тернопільщині: жінка віддала понад 200 тисяч у валюті • Смертельна ДТП на об’їзній Кременця: загинув 88-річний водій • Як правильно давати таблетки від глистів собаці • Пішов з дому і не повернувся: на Тернопільщині розшукують 62-річного чоловіка • Чому великі об’єкти потребують централізованих систем контролю доступу з електромагнітними замками • Реле контролю напруги: базовий елемент захисту сучасної електромережі • За жорстоке побиття мобілізованих двоє військових з Тернополя отримали іспитовий термін і штраф • У Норвегії затримали банківського менеджера з Тернопільщини, підозрюваного в шахрайстві • На Сумщині помер офіцер з Підволочищини • 2,5 роки надій та сподівань: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя
rss

Захисник “Азовсталі” Михайло Діанов розповів, як познайомився з дружиною (відео)


Опубліковано: 8 Серпня 2025р. о 9:00

Український захисник “Азовсталі”, який був звільнений із російського полону, Михайло Діанов нещодавно вдруге одружився. Його обранецею стала Мирослава.

Про те, як він познайомився з дружиною, дивіться в інтерв’ю Михайла Діанова Славі Дьоміну.

Михайло Олександрович Діанов – український військовослужбовець, старший сержант Збройних сил України, механік-оператор 36-ї окремої бригади морської піхоти. У 2022 році брав участь в обороні Маріуполя. Після тривалих боїв був поранений та потрапив у російський полон. Фото його пораненої руки облетіло світові ЗМІ. У вересні 2022 року повернувся з полону. Відтоді активно бере участь у публічних заходах, підтримує побратимів та поранених, допомагає армії.

Нещодавно Діанов почав працювати в Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області.

Це його друге одруження. З першою дружиною Ольгою Михайло розлучився близько 12 років. Зараз вони продовжують спілкуватися та перебувають у дружних стосунках. Також у них є спільна донька Катерина. Дівчині 22 роки. Вона дуже тепло відгукується про батька.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
26 Травня
25 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше