Найсвіжіше:
• Мешканець Збаража за 20 тисяч гривень продав автомат та набої • Колишній футболіст і тренер тернопільської «Ниви» працюватиме у Футбольній академії «Тернопіль» • Освіту Чортківської громади очолила Роксолана Губ’як: що відомо про нову керівницю • Матовий чи глянцевий лак для авто: який вибрати і в чому різниця? • На Тернопільщині видали перший том «Книги пам’яті» про полеглих захисників: проєкт поєднав друковане видання та цифровий архів • На Зборівщині загорілося стихійне сміттєзвалище: вогонь охопив 70 квадратних метрів • За хабар судитимуть начальницю підрозділу ДСНС на Тернопільщині • У Тернополі суд дозволив родині загиблого військового встановити індивідуальний пам’ятник на Пантеоні Героїв • Розбив вікно і виніс 50 тисяч: на Тернопільщині затримали крадія, який обікрав кафе • Тернополянку обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України • Йому назавжди 38: історія Героя з Тернопільщини Романа Довгалюка, який загинув у бою на Сумщині • Трагедія у Тернополі: після операції померла першокурсниця коледжу • Перша футбольна ліга Тернопільщини: борщівське дербі з трьома автоголами та одноосібне лідерство команди з Гусятинщини • На Тернопільщині судитимуть посадовицю ЦНАП та депутатку, яких обвинувачують в отриманні 2300 доларів хабаря • На Запоріжжі загинув воїн із Тернополя: сьогодні відбудеться прощання • Понад чверть мільярда гривень: біля Тернополя продають величезний промисловий комплекс із власною залізницею • Два матчі за тиждень: «Агрон» з другої спроби здолав ФК «Збараж» • У Тернополі оголосили тендер на 15 млн грн для відновлення будинку після ракетної атаки • «Терпець увірвався»: у Чорткові розривають договір через затягнутий ремонт дороги • Бережанська громада отримала у власність частину очисних споруд: розпочато підготовку до будівництва нових КНС • До 7 років ув’язнення засуджено тернополянку за організацію незаконного переправлення через кордон • Таксі Кишинів – Київ: як спланувати дорогу від прибуття до кінцевої адреси • Чому вживані авто в лізинг стають дедалі цікавішим вибором • Серце не витримало: на Рівненщині помер військовий з Теребовлянщини • Моторошне ДТП на Зборівщині, в якому 2 осіб загинуло, 5 травмовані: 20-річному тернополянину повідомили про підозру
rss

ФК «Теребовля» дозаявив колишнього футболіста Прем’єр-ліги


Опубліковано: 25 Липня 2025р. о 14:14

Учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області 2025 року ФК «Теребовля» на другу частину сезону дозаявив досвідченого оборонця Анатолія Ульянова, котрому завтра, 26 липня, виповниться 27 років.

Анатолій Ульянов у сезоні-2017/18, виступаючи за «Сталь» з Кам’янського, провів два офіційних матчі в Українській Прем’єр-лізі (УПЛ). Дебют для Улянова в УПЛ, що цікаво, припав на поєдинок проти київського «Динамо», у якому Анатолій зіграв від дзвінка до дзвінка всі 90 хвилин гри.  

Загалом Анатолій Ульянов за свою футбольному кар’єру виступав за команди: ДЮСШ (Теребовля), ДЮСШ (Тернопіль), «BRW-ВІК» (Володимир-Волинський), «Металург» (Донецьк), «Сталь» (Кам’янське), ФК «Калуш», «Волинь» (Луцьк), «Прикарпаття» (Івано-Франківськ), «Нива» (Тернопіль), «Кремінь» (Кременчук), МФК «Миколаїв», СК «Вільхівці», «Нива» (Теребовля), «Колос» (Полонне).

Окрім Анатолія Ульянова, ФК «Теребовля» також дозаявив ще чотирьох футболістів: захисника Ігоря Артеменка, півзахисників Віталія Бойка і Дмитра Гром’яка та нападника Кирила Козака. Водночас, від теребовлянської команди відзаявлені: Тарас Воробель, Дмитро Дмитрик і Михайло Івашко.

Всі пять новачків ФК «Теребовля» зможуть дебютувати за нову команду у неділю, 27 липня, у домашньому матчі 10-го туру чемпіонату Тернопільської області проти ФК «Нараїв».   

До теми: Анатолій Ульянов: «Якщо футболіст виходить на поле і не переживає за результат, то йому можна зав’язувати з футболом!»


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
29 Серпня
28 Серпня
27 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше