Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Медик з Тернополя відзначився ще одним голом на чемпіонаті світу з футболу серед лікарів


Опубліковано: 12 Липня 2025р. о 10:34

Учора, 11 липня, збірна лікарів України, у складі якої виступають троє медиків з Тернопільщини, перемогла команду Литви у рамках четвертого туру 28-го чемпіонату світу з футболу серед лікарів, який проходить у столиці Ірландії – місті Дублін.

У найстаршій віковий категорії «Carlito cup» українські лікарі здолали литовських з рахунком 3:0. Один з трьох м’ячів у складі нашої збірної забив тернополянин Андрій Капуста. Загалом це п’ятий гол пана Андрія на турнірі. Ще два м’ячі в українців у ворота литовців забивали – Ксензов та Чугрєєв.

Усі троє медиків з Тернопільщини представлені у найдорослішій збірній України 60+. Це – 71-річний Ярослав Берлізев зі Зборова, 67-річний Андрій Капуста та 60-річний лікар-воротар Юрій Ковальчук з Копичинців.

Поєдинок проти литовців став четвертим переможним для українців на чемпіонаті світу. У попередніх трьох вони були сильнішими за команду Великої Британії – 2:1, Австралії – 6:0 та Аргентини – 5:0.

Маючи 12 очок після чотирьох зіграних матчів, українці знаходяться серед лідерів і перед двома заключними поєдинками вже нижче третього місця не опустяться, а це означає, що точно потраплять до призової трійки.

Сьогодні, 12 липня, у збірної України два заключних поєдинки на світовому футбольному формі лікарів. Українській збірній ще доведеться зіграти з лікарями з Бразилії та об’єднаною збірною Німеччини і Австрії.

Нагадаємо, два роки тому, у 2023 році у столиці Австрії – Відні перемогу в турнірі 60+ українці здобули разом з австралійцями, які входили до складу об’єднаної команди. А капітан команди 60+, тернополянин Андрій Капуста отримав «Золоту бутсу», на його рахунку було 15 голів у 5 матчах.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше