Найсвіжіше:
• У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого
rss

Спочила у Бозі знана викладачка з Тернопільщини


Опубліковано: 7 Липня 2025р. о 8:00

6 липня перестало битися серце Світлани Іванівни Старинської — викладачки Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, яка понад 50 років віддала шляхетній справі виховання нового покоління українських музикантів. Про сумну новину повідмляє мистецький навчальний заклад. 

Світлана Іванівна була викладачкою музично-теоретичних дисципін, очолювала відділ «Теорія музики», підготувала ряд навчальних програм; «Світова музична література», «Методика викладання музичної літератури», «Інструментознавство». А також є авторкою навчального посібника «Інструменти симфонічного оркестру. Ударні інструменти».

Спеціалістка вищої категорії, викладачка-методистка, світла, залюблена у свою справу, вона кожну мить життя віддавала студентам — навчала і передавала свій великий досвід… Адміністрація мистецького коледжу, педагогічний та студентський колективи поділяють біль втрати з родиною, друзями, колегами. Нехай Господь прийме Вашу світлу душу до Царства Небесного. Молимося… Спочивайте з миром, Світлано Іванівно, – йдеться в повідомленні навчального закладу. 

Вічна пам’ять…


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше