Найсвіжіше:
• Сьогодні Тернопіль прощатиметься з військовим, який помер внаслідок важкого захворювання • Мешканка Великоберезовицької громади втратила 70 тис грн купуючи інвертори • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Зборівщині повну середню освіту можна буде здобути лише в одному навчальному закладі • Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик 
rss

На Бережанщині чоловік переробив стартовий пістолет на бойову зброю


Опубліковано: 24 Червня 2025р. о 11:01

Житель Бережанського району не лише незаконно зберігав зброю та набої, а й власноруч переробив стартовий пістолет на бойовий і спробував продати його.

Фігурант стверджує, що стартовий пістолет Флобер та 56 спортивно-мисливських набоїв він знайшов на вулиці ще на початку березня цього року. Правоохоронців про знахідку не повідомив, а забрав усе додому.

Як встановили працівники Бережанського відділу поліції, через деякий час пістолет він переробив у бойову гладкоствольну зброю і вирішив її продати.

«Трофей» запропонував односельцю за 2000 гривень. Під час передачі зброї оперативники затримали чоловіка. Йому уже оголосили підозру одразу за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 1 ст. 263-1 (незаконне виготовлення вогнепальної зброї).

Правоохоронці перевіряють, чи не причетний фігурант до інших правопорушень, пов’язаних із незаконним обігом зброї. Триває досудове розслідування.

Поліція наголошує, що будь-яку зброю чи боєприпаси потрібно здавати або декларувати. За зберігання та перероблення небезпечних предметів передбачена кримінальна відповідальність.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
16 Лютого
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше