Найсвіжіше:
• Гусятинщина зустріла загиблого на війні 47-річного воїна • У чому секрет популярності прозорого автострахування в Україні • На війні загинув 26-річний воїн з Тернопільщини • Копії документів, фальшивий банківський супровід і мінус понад 78 тис грн: тернополянин попав на гроші • Великдень на Тернопільщині: 18 п’яних водіїв та понад тисяча побутових конфліктів та дрібного хуліганства • На Борщівщині чоловік через ревнощі підпалив літню кухню • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Кременеччині затримали чоловіка, котрий повідомив про замінування ТЦК у Ланівцях • Трагедія на Борщівщині: загинув водій, котрому стало погано за кермом • За довідку про інвалідність онкохворого судитимуть працівницю Тернопільського онкодиспансеру • Перший футболіст зіграв 100 матчів на всеукраїнському рівні за «Агрон» • Військовий з Кременеччини купив дружині інвалідність, щоби звільнитися з армії • Спочив у Бозі головний лікар медустанови на Тернопільщині • “На щиті” повертається додому сержант зі Зборівщини • Мешканець Збаразької громади повернувся з полону • Тернополянам уріжуть субсидії: стало відомо, на скільки • Офісний переїзд Київ | Ціна від 1500 грн під ключ | Trand • У Тернополі на 8 років засудили молодика, який побив свого тренера з боксу • Виробник з Тернопільщини отримав особливий статус у митників • Команда з Гусятинщини – бронзовий призер Зимової першості Тернопільщини з футболу • З полону повернулося троє військових з Тернопільщини • «Агрон» виявився сильнішим за «Дністер» у тернопільському дербі • Спочила у Бозі вчителька з Бучаччини • У Вишнівці син завдав батькові два удари по обличчю: справу розглядав збаразький суд • Судитимуть водія, винуватця смертельної ДТП у Тернопільському районі 
rss

Тернопільські правоохоронці оголосили в розшук путініста Лепса


Опубліковано: 19 Червня 2025р. о 21:26

Служба безпеки України оголосила в розшук російського співака Григорія Лепса, який підтримує путінський режим та війну проти України.

Про це йдеться на порталі Міністерства внутрішніх справ України. У реєстрі сказано, що у розшук співака-путініста оголосило Управління Служби безпеки України в Тернопільській області.

Так, Лепсверідзе Григорій розшукується як “особа, яка яка переховується від органів досудового розслідування”. Датою зникнення вказали 4 березня 2025 року.

Лепсу висунули звинувачення за ч. 3 ст. 110-2 Кримінального кодексу України. (Фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України).

Як запобіжний захід путіністу обрали тримання під вартою.

Що передувало

У березні 2025 року Служба безпеки України заочно повідомила про підозру співаку-путіністу Лепсу за публічну підтримку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, а також фінансування російської війни проти нашої країни. Зокрема, артист публічно пообіцяв платити російським окупантам по мільйону російських рублів за кожен знищений танк Збройних сил України. Він також неодноразово надавав окупаційним військам РФ допомогу у вигляді бронежилетів, комплектів натільної білизни та продуктів харчування.


Джерело: УНІАН
Рубрика: ,





Новини
13 Квітня
12 Квітня
11 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше