Найсвіжіше:
• Серце не витримало: помер начальник інженерно-саперної групи з Тернопільщини • За смерть велосипедиста в ДТП водій з Тернополя отримав три роки іспитового терміну • Тернопільщина матиме ще одного представника у професійному футболі • Обираємо лічильник банкнот, який реально підходить під ваш бізнес • Команда з Борщівщини – перший фіналіст Ліги чемпіонів Тернопільщини • Чому не ремонтуються дороги і тротуари у Чорткові: пояснення влади • За 9 тисяч доларів обіцяли незаконний виїзд за кордон: у Бережанах викрили двох спільників • На Тернопільщині викрито заступника начальника ТЦК за вимагання хабаря • Негода на Тернопільщині: майже 4,8 тисячі абонентів залишаються без електропостачання • Півтора роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя солдата з Тернопільщини • На Тернопільщині 17-річний мотоцикліст отримав травми в ДТП • Польща встановила особи вісьмох жертв, останки яких знайшли на Тернопільщині • Новий завод на Зборівщині забезпечить паливом птахокомплекси Тернопільщини та Львівщини • На Харківщині загинув авіаційний сапер із Кременецького району • Після наруги над могилою Лепкого представники з Бережан встановили тимчасовий барельєф • Как навсегда избавиться от зависимости: алкоголизм и наркомания – лечатся • Отримав $9 000 за зняття з розшуку – на Тернопільщині судитимуть посадовця підприємства • Житель Тернопільщини через суд скасував наказ про свій призов на військову службу • Перешкоджав ТЦК через Viber: мешканець Шляхтинців отримав 5 років • На Донеччині загинув військовий з Тернопільщини • Кубок Тернопільської області з футболу: визначилися чвертьфінальні пари • Кубок Тернопільської області з футболу: повні статистичні дані + фото • У Бережанах чоловіка підозрюють у торгівлі наркотиками: вдома знайшли канабіс та амфетамін • Вважався зниклим безвісти з 2024 року: Тернопіль прощатиметься з полеглим воїном • Таксі Будапешт — Ужгород: зручний спосіб дістатися до України
rss

«Поділля» з В. Березовиці дозаявило двох досвідчених півзахисників


Опубліковано: 14 Червня 2025р. о 14:30

Футбольний клуб «Поділля» з В. Березовиці на сезон-2025 в останні дні до закриття трансферного вікна дозаявило двох досвідчених півзахисників.

Новачками великоберезовицького колективу стали: 34-річний вихованець хмельницького футболу Дмитро Кульгук та 30-річний місцевих футболіст Віталій Колтко.

У далекому 2013 році Дмитро Кульгук встиг зіграти шість поєдинків на професійному рівні за хмельницьке «Динамо». Довгий час захищав кольори аматорських команд Київщини та Житомирщини. Остання команда в біографії Кульгука – ФК «Уборть» (смт Ємільчине) з чемпіонату Житомирської області, за яку він виступав у 2024 році.   

Віталій Колтко після майже чотирирічної перерви повернувся до «Поділля» з В. Березовиці. За «подолян» він виступав у 2020-21 рр., а ще раніше за команду «ДСО-Поділля» (Тернопільський район) – у 2016-17 рр. Останніх три з половиною сезони, з 2022 до середини 2025 р. Колтко захищав кольори іншого колективу з В. Березовиці – «Сокіл». У цьому сезоні Віталій навіть відзначився забитим м’ячем за «Сокіл» у переможному для великоберезовицької команди матчі проти «Поділля» з Васильківців.  

За «Поділля» нові гравці зможуть дебютувати вже завтра, 15 червня, у домашньому поєдинку великоберезовицького колективу проти своїх одноклубників з Васильківців.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
14 Липня
13 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше