Найсвіжіше:
• Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище • Тернопільміськгаз готують до банкрутства через кримінал і махінації з коштами • Два гравці «Ниви» виступатимуть у Тернопільській футзальній лізі • На Тернопільщині сьогодні від 9 години цілий мікрорайон буде без води • Нардеп із Тернопільщини Михайло Цимбалюк отримав високу нагороду • Колишній голова Тернопільської облради отримав звання капітана • Спочила у Бозі відома краєзнавиця та літераторка з Кременця • Як обрати подарунковий набір на Новий рік для жінки: персональні емоції, сенси та трошки солодкого • Найкращий бомбардир першої ліги з Тернополя офіційно покинув «Агробізнес»
rss

У тернополянки виманили гроші, звинувативши у «державній зраді»


Опубліковано: 17 Травня 2025р. о 19:00

Новий вид шахрайства зафіксували в Терноплі – зловмисники видали себе за представників силових структур та вимагали гроші, погрожуючи звинуваченням у державній зраді. Про це повідомляє ГУ Нацполіції у Тернопільській області.

Поліція Тернопільщини закликає громадян бути обачними та не піддаватися на провокації телефонних шахраїв. У пастку невідомих потрапила 68-річна жителька обласного центру і втратила понад 400 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

З’ясувалося, що до жінки зателефонував невідомий, який відрекомендувався слідчим однієї із силових структур та сказав, що проти жінки відкрита кримінальна справа. За його словами, тернополянці інкримінують державну зраду за те, що вона начебто купувала ліки в осіб, які перебувають на тимчасово окупованій території.

Зловмисник переконав жінку, що для «пом’якшення ситуації» необхідно терміново перерахувати кошти на електронний гаманець. Наступного дня жінка в пункті обміну валют перевела за вказаним номером 9100 доларів США та 1000 євро. І лише згодом вона зрозуміла, що потрапила в пастку шахраїв. За фактом шахрайства слідчі Тернопільського райуправління поліції відкрили кримінальне провадження. Тривають оперативні заходи для встановлення особи зловмисника.

Поліцейські наголошують, що жоден представник правоохоронних органів не вимагатиме грошей за «пом’якшення провини» чи «врегулювання справи».

Якщо вам телефонують із подібними звинуваченнями — не панікуйте, не дійте емоційно. Завершіть розмову та негайно зверніться до поліції. Не передавайте та не переказуйте коштів незнайомцям навіть тоді, коли вони представляються посадовцями», – наголосили в поліції.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
3 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше