Найсвіжіше:
• Дитячі лабіринти для торгових центрів від ТМ Kidigo • Міський голова Чорткова задекларував майже мільйон доходу і багато готівки • У ЦВК прокоментували чутки про президентські вибори і референдум після 24 лютого • Смертельна аварія на Козівщині: 6 років тюрми за смерть неповнолітньої • Мешканка Кременеччини виманювала кошти за працевлаштування за кордоном • Чорні та криваві руки окупантів обірвали життя молодому воїну з Тернопільщини • У Теребовлянській прокуратурі – новий керівник • Від 12 лютого у Тернополі призупиняють роботу пункти обігріву «Тепле місто» • У Бережанській прокуратурі – новий керівник • Росія вдарила Кинджалом по Львову: що відомо • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – підозрюють жителя Бережанщини • Зупинилися серце військового з Тернопільщини: пройшов пекло війни • Викладач тернопільського університету за хабар допоміг знайомому працевлаштуватися у богословську академію • Смертельна аварія на Бережанщині: медики 12 днів боролися за життя потерпілого • «Для нас немає дня чи ночі, ми реагуємо на потребу людей у будь-яку годину доби», – власник закладів «Гріє» та «Speakeasy» Юрій Фролов • Оренда VPS-сервера: окрема система для гнучкого керування ресурсами • На Кременеччині горів житловий будинок • Тернополяни встановили історичний рекорд у Дубаї • Перестало битися серце 55-річного офіцера з Тернопільщини • 21 місяць надій та сподівань: біля Бахмута загинув молодий воїн з Тернопільщини • Відійшов у вічність 55-річний захисник України з Тернопільщини • На Монастирищині недобросовісні орендарі мають повернути громаді понад 34 га землі • На Тернопільщині в багажнику таксі знайшли бойові гранати та патрони • З російського полону повернувся мешканець Тернопільщини • У Тернопільській прокуратурі – новий керівник
rss

На Тернопільщині викрили чергову схему переправлення ухилянтів за кордон


Опубліковано: 1 Травня 2025р. о 15:08

Фігурант пропонував бажаючим нелегально виїхати до країн Євросоюзу, за 9000 доларів оминути офіційні пункти пропуску. Клієнтів забирав у Тернополі, віз на Закарпаття, де і показував шляхи втечі за кордон. Оперативники ДВБ та слідчі регіональної поліції затримали чоловіка під час спроби провернути чергову оборудку.

Правоохоронці встановили, що до злочинної діяльності причетний 31-річний мешканець Тернополя, який вирішив підзаробити. Чоловік підшукував клієнтів серед осіб призовного віку та пропонував їм свою допомогу у незаконному перетині кордону. Бажаючі мали взяти мінімум речей, документи та бути одягнутими у зручний одяг.

Зловмисник відвозив клієнтів на власному транспорті до Закарпатської області, де показував як оминути встановлені пункти пропуску і потрапити до Європи. Свої послуги він оцінював у 9000 доларів. 

Поліцейські задокументували протиправну діяльність чоловіка та затримали його під час отримання грошей від чергового клієнта.

Фігуранта затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі за погодження із процесуальним керівником повідомили йому про підозру за ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання від семи до дев’яти років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Тернопільська окружна прокуратура.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
11 Лютого
10 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше