Найсвіжіше:
• Трансферна кампанія на Тернопільщині: усі футбольні переходи • У Запоріжжі енергетики шукають пошкодження мереж дронами: ініціатива Андрія Стасевського • Кулаком у голову: на Лановеччині судили чоловіка за побиття літньої жінки • Jacquemus у Києві: елегантність та шик для сучасних жінок • Rick Owens у Spazio: Осередок авангардної моди в Києві • Світ визнав: археологічні пам’ятки Борщівщини під охороною ЮНЕСКО • У Тернополі знову подорожчає проїзд у громадському транспорті: тарифи зростуть ще на 30% • Пожежа залишила без даху над головою вчителя ліцею з Кременця • Тернопіль може стати ціллю ракетної атаки РФ уже сьогодні • У Сумській області загинув воїн з Тернополя • Суд заборонив керувати, але водій Audi A4 з Козівщини знову їздив п’яним • Таблиця множення: основа успішного вивчення математики • На Донеччині загинув снайпер з Кременеччини • Незаконно видобув надра на понад 52 млн грн: на Чортківщині судитимуть директора заводу • Все для полірування авто в одному місці – як MasterCareShop відкриває це питання повністю • 20 місяців надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Тернопільщини • Жорстока війна забрала життя 32-річного уродженця Збаражчини • Брав хабарі й знову під суд: на Тернопільщині судитимуть ексчиновника Держпродспоживслужби • Спочив у Бозі відомий лікар з Бережанщини • Удар ногою в обличчя: на Буччачині менеджерка приватного підприємства постала перед судом за побиття пенсіонера • П’ять років за злив ТЦК у Viber: на Зборівщині суд виніс вирок дорожньому працівнику • Тернопільські синоптики повідомили, якою буде погода на вихідні • Фінансував армію окупантів: у Тернополі росіянину повідомили про підозру • У Тернополі водій фургона наїхав на восьмирічну дівчинку • У тернопільському парку «Сопільче» водій самоката збив дитину та втік
rss

Тернопільщина 2 травня зустрічатиме тіло загиблого Героя


Опубліковано: 1 Травня 2025р. о 12:54

Війна обірвала життя мужнього воїна Василя Паньківа з Бережанської громади. Зустріч тіла загиблого Героя Василя Паньківа відбудеться завтра, в п’ятницю, 2 травня.

Зустріч тіла загиблого Героя Василя Паньківа відбудеться завтра, в п’ятницю, 2 травня о 11:30 год. Кортеж з тілом буде рухатись вулицями Бережан – Тернопільська, Степана Бандери та Зарайський потік до його родинного обійстя на вул. Віталія Скакуна.

Чин похорону розпочнеться о 12:00 на подвір’ї родинного обійстя Героя. (вул. Віталія Скакуна 57). Прощання з Василем відбудеться в Церкві Святої Трійці м. Бережани приблизно о 13:00 год. Похоронять Героя на кладовищі с. Рай (Нове кладовище). Для бережанців, бажаючих віддати останню шану Герою, від Фарного костелу на кладовище с. Рай буде відправлятися автобус.

Василь Паньків народився 14 лютого 1997 року в м. Бережани. Закінчив Бережанську загальноосвітню школу № 3. Після школи навчався в Національній академії внутрішніх справ м. Київ. З 2014 року працював в органах внутрішніх справ та Національній поліції України.

У червні 2024 року одним із перших добровольцем приєднався до новоствореного стрілецького батальйону поліції, щоб захищати свою Батьківщину. Василь був справжнім побратимом, щирим другом, надійною опорою для колег. Таким він і залишиться в пам’яті всіх, хто його знав.

Василь Паньків (14.02.1997-23.04.2025 р.) мужньо загинув виконуючи бойове завдання.

В смутку та горі залишились мати, батько, дві сестри, брат.

– Щирі співчуття родині, друзям та близьким! Сили та міцності пережити цю важку втрату. Вічна Слава Герою!, – йдеться в повідомленні Бережанської міської ради. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Рубрика: ,





Новини
30 Травня
29 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше