Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв • На Тернопільщині викрито директора лікарні на незаконних схемах • Коропецька селищна рада незаконно привласнила 17,76 га землі  • Заліщицький «Дністер» дозаявив двох нових футболістів • Автомобілі Zeekr: коли технології та комфорт зустрічаються на дорозі • Як вібратор для пар допомагає урізноманітнити близькість • Сів за кермо без документів: жителю Зборівщини загрожує до 3 років тюрми • Укрзалізниця запускає онлайн-квитки на приміські поїзди західних областей • Загроза ракетного удару по Тернопільщині, – голова ТОВА
rss

МФК «Тернопіль» завершив виступи у другій лізі чемпіонату України


Опубліковано: 26 Квітня 2025р. о 17:44

25 та 26 квітня у Києві відбувся груповий етап фінальної частини другої ліги чемпіонату України з футзалу сезону-2024/25. Чемпіон Тернопільської футзальної ліги – МФК «Тернопіль» поступився двом своїм суперникам у групі «Б» і змушений був зійти з турнірної дистанції.

Вчора, 25 квітня, МФК «Тернопіль» програв команді «Helpix» (Хмельницький) – 1:5 (Владислав Левчик), а сьогодні, 26 квітня, «Будівельнику» (Лисичанськ, Луганська область) – 2:4 (Арсен Музика, Станіслав Симчук). Зайнявши у підсумку у своїй групі третє місця тернополяни припинили виступи у другій лізі чемпіонату Україну, не потрапивши у стикові поєдинки за нагороди змагань.

Незважаючи на не зовсім вдалі за результатами виступи у Києві, можна лише слів вдячності сказати всій тернопільській команді, президенту клубу Віталію Паперовському, головному тренеру Євгену Юнакову та усім, хто допомагав команді за неймовірні емоції впродовж всього сезону-2024/25, як на рівні Тернопільської футзальної ліги, так і на всеукраїнському рівні. Сподіваємося, що цей сезон стане для тернопільського футзалу відправною точкою, і цікавий та захоплюючий вид спорту буде і далі розвиватися в нашому краї.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше