Найсвіжіше:
• На Харківщині загинув воїн з Тернопільської області • Втримати долар буде непросто: до якого курсу готуватися у вересні • Футбольні команди з Тернопільщини стартують в аматорському чемпіонаті України • У Кременці досліджують крипти XVII-XVIII століть: що знайшли археологи • Енергетики звертають увагу тернополян на важливі дати • На Лановеччині пожежа знищила господарську будівлю • У Тернополі передчасно обірвалося життя юної бандуристки Терези Подоляк • Під час лікування помер військовослужбовець з Козівщини • Понад два роки вважався безвісти зниклим: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Іван Вигівський повідомив про 37 загиблих людей та 7 безвісти зниклих на Київщині • Україні потрібно мобілізувати 30 тисяч людей щомісяця • Спочила у Бозі випускниця тернопільської музичної школи  • Повістки на вулиці, буси та телефони: адвокатка пояснила права чоловіків під час мобілізації • Скільки першокласників сядуть за шкільні парти у Чортківській громаді • На Тернопільщині з’являться нові АЗС від одного з найбільших імпортерів пального • Операція «Ухилянт»: в Україні виявили понад 2 тисячі документів із ознаками підроблення та оголосили майже 400 підозр • Як громаді забезпечити людей водою під час кризи • У Тернопільській області виявили незаконні знаряддя лову: збитки перевищили 120 тисяч гривень • Понад 17 одиниць зброї та 700 патронів вилучено у жителів Тернопільщини • Автостанція «Чортків»: комфорт та безбар’єрність поки залишаються лише на папері • Акція «Голоси, що чекають»: у Тернополі підтримали родини зниклих безвісти • Кременеччина зустріла на щиті Героя Віктора Процюка, який віддав життя за Україну • Помилки при виборі покрівельного покриття та як їх уникнути • «Нива» віддала в оренду двох футболістів конкуренту по Першій лізі • 40 військовослужбовців із Тернопільщини посмертно нагородили державними відзнаками
rss

Сьогодні визначиться останній півфіналіст Зимової першості Тернопільщини


Опубліковано: 14 Квітня 2025р. о 12:20

Сьогодні, 14 квітня, у матчі «Агрон» (Великогаївська громада) – «Медобори» (Зелене) визначиться останній, четвертий півфіналіст Зимової першості Тернопільщини з футболу пам’яті Михайла Коваля.

Матч на стадіоні зі штучним покриттям Футбольної академії «Тернопіль» у парку «Сопільче» розпочнеться о 20.00.

Арбітром матчу виступить Іван Мандзюк зі Зборова, його допомагатимуть асистенти з Тернополя – Ростислав Новосад та Віктор Гуменний.

Поєдинок можна буде переглянути «на живо» з коментатором на Ютуб-каналі Асоціації футболу Тернопільщини.

«Агрон» з Великогаївської громади до чвертьфіналу пробився з першого місця групи «А» (три перемоги і одна нічия), а «Медобори» із Зеленого фінішував на третьому місці групи «Б».

Нагадаємо, до півфіналу Зимової першості Тернопільщини вже пробилися «Поділля» з В. Березовиці (перемогло бучацький «Колос» – 0:0, по пен. 5:4), ФК «Борщів» (здолав «Сокіл» з В. Березовиці – 3:1) та збаразький «Галич» (був сильнішим за «Поділля» з Васильківців – 4:2).


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
30 Серпня
29 Серпня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше