Найсвіжіше:
• Чоловік, який застрелився у туалеті тернопільського ТЦК, виявився уродженцем Луганщини • У Кременці трапилася смертельна аварія • У Бережанах засудили двірника комунального підприємства через бійку • На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина
rss

У Тернополі водій пошкодив габаритні ворота та втік (відео)


Опубліковано: 13 Квітня 2025р. о 15:55

У Тернополі на Горбатому мосту, що на вулиці Замонастирській, сталася ДТП без травмованих. Водій автомобіля Mercedes, перевозячи вантаж, пошкодив габаритні ворота, встановлені на мосту, чим ускладнив рух для інших учасників дорожнього руху. Після скоєного порушник залишив місце події.

– Небайдужі громадяни проявили взаємопідтримку й допомагали один одному переїхати цю ділянку. Патрульні оперативно прибули на місце події, спільно з громадянами усунули перешкоду для руху транспорту, повідомили про ситуацію відповідні служби та розпочали пошуки водія. Невдовзі ми виявили порушника на одній із вулиць міста. Чоловік визнав свою провину та пояснив, що не помітив габаритних обмежень. Тож на нього патрульні склали відповідні адміністративні матеріали, – йдеться в повідмоленні патрульної поліції Тернопільської області.

Патрульні нагадують: на Горбатому мосту встановлені габаритні ворота та діє заборона руху вантажного транспорту, висота якого перевищує 3 метри. Про обмеження попереджають відповідні дорожні знаки.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше