Найсвіжіше:
• Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю • У Тернополі проведуть майстер-клас з розпису писанок • Дівчина з Кременеччини отримала грант по пошиття церковного одягу • У Кременецьких горах закликають берегти чистоту заповідних вершин • У центрі Тернополя сталася стрілянина • Спочив у Бозі досвідчений лікар з Бережанщини • Зміни в мобілізації та СЗЧ, терміни служби, виплати – Міноборони готує низку рішень для війська • Очільник Тернопільщини ніколи не пропонував знизити мобілізаційний вік до 18 років • На Запоріжжі загинув офіцер з Борщівщини • Тернопільська мерія заявила, що львівські власники ФК “Нива” використовують стадіон для власного збагачення • На Донеччині загинув командир екіпажу БпЛА з Тернопільщини • “Ниві” не дозволили проводити матч на стадіоні в Тернополі • На Запоріжжі загинув ще один Герой з Тернополя • На Гусятинщині невідомі викрали дерева із Алеї Героїв
rss

У Тернополі керівник торгового відділу обікрав роботодавця на 40 тисяч гривень


Опубліковано: 14 Березня 2025р. о 13:30

Слідчі тернопільської поліції оголосили підозру жителю обласного центру за привласнення коштів. Чоловік шляхом зловживань обікрав свого роботодавця на понад сорок тисяч гривень.

Під час інвентаризації в одному з торгових центрів, що в Тернополі, було виявлено суттєву нестачу грошових коштів. Справа дійшла до поліції. У ході слідчо-оперативних заходів було встановлено, що до привласнення грошей причетний керівник одного з торгових відділів.

Схема привласнення була проста – керівник час від часу виконував роботу касира, тому при розрахунку за товар міг запропонувати покупцям видачу товару без чека. Якщо отримував згоду – заплачені гроші клав до власної кишені.

Поліцейські встановили, що лише за одну робочу зміну зловмисник привласнив до десяти тисяч гривень. Загалом сума збитків склала понад сорок тисяч.

36-річному фігуранту оголошено підозру за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України – привласнення чужого майна, вчинене повторно. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
5 Квітня
4 Квітня
3 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше