Найсвіжіше:
• На війні загинув 25-річний воїн з Тернопільщини • На Бережанщину з російського полону повернувся офіцер Нацгвардії • П’яний водій з Кременеччини збив жінку та втік з місця аварії • Назавжди 30: на Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • 50 розвідкових траншей: експедиція на Монастирищині не виявила масового поховання • Ексголова Тернопільського лісгоспу Яремко задекларував 75 тисяч доларів • На війні загинув солдат Іван Бачинський з Тернопільщини • У Бережанах у ДТП неповнолітній зазнав численних тілесних ушкоджень • На Донеччині загинув військовий з Бережанщини • Секрети раннього врожаю: яке насіння капусти вибрати для городу • Вантажні перевезення рефрижератором: чому важливо здійснювати контроль температури під час транспортування • Тернополянин очолив відому технологічну компанію • Білий торт у вишиванці: тернополянці допоміг створити смаколик ШІ • Тернопільщина прийматиме масштабні футбольні змагання за участю 24 команд • Шлейки для собак: як обрати зручний та безпечний аксесуар • Війна забрала життя випускника Бережанського коледжу • На Донеччині загинув гранатометник з Борщівщини: рідні два роки чекали на звістку • Перестало битися серце учасника бойових дій зі Зборівщини • Через 35 років Борщів знову буде представлений в аматорському чемпіонаті України • ДНК-експертиза підтвердила загибель снайпера з Тернопільщини • У Гусятині рятувальники витягнули собаку з каналізаційного колодязя • Три заклади позашкільної освіти на Тернопільщині реорганізували в один • Серія крадіжок із водоматів: у Тернополі затримали 23-річного чоловіка • «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення
rss

Патрульні повідомили, скільки людей на Тернопільщині загинули в ДТП: статистика вражає


Опубліковано: 19 Березня 2025р. о 17:00

У період з 1 січня — 28 лютого 2025 року в Тернопільській області зареєстровано 77 ДТП з постраждалими. У цих ДТП загинуло 11 осіб, а 97 осіб отримали травми різного ступеня тяжкості. Про це повідомляє патрульна поліція Тернопільської області. 
Найчастіше аварії з постраждалими відбувалися у понеділок, четвер та п’ятницю (56 % від усіх ДТП з постраждалими).
Найбільша кількість дорожньо-транспортних пригод з постраждалими припадає на 13-ту, 14-ту та 17-ту години (в цей час сталося 26 % від усіх ДТП з постраждалими).
Основними причинами автопригод з постраждалими є:
– перевищення безпечної швидкості — 25 ДТП;
– порушення правил проїзду нерегульованих пішохідних переходів — 11 ДТП;
– недотримання безпечної дистанції — 7 ДТП;
– виїзд на смугу зустрічного руху, не пов’язаний з обгоном — 6 ДТП;
– перехід пішоходів у невстановленому місці — 5 ДТП.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
26 Червня
25 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше