Найсвіжіше:
• «Поділля» з Васильківців – новий переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • Що заробили за рік народні депутати від Тернопільщини: цифри • У госпіталі внаслідок серцевої недостатності помер воїн з Тернопільщини • Завтра на Тернопільщині різко зміняться погодні умови • На війні загинув 50-річний старший солдат з Тернопільщини • На Збаражчині через субсидії засудили пенсіонера • У Заліщиках судили багатодітну матір • Роль лікаря стоматолога у збереженні здоров’я: від першого візиту до бездоганної посмішки • Великогаївський «Агрон» дозаявив нового воротаря • На Шумщині доньку засудили за напад на матір • На війні загинув батько трьох дітей з Тернопільщини • Сьогодні визначиться переможець Зимової першості Тернопільщини з футболу • У Зборові винесли вирок за самовільне будівництво на комунальній землі • Вдарила батька кочергою: у Підгайцях винесли вирок жінці • Бомбезний гол був забитий у матчі заліщицького “Дністра” та ФК Миколаїв” • Помер видатний учений-медик з Бережан • Донація крові та презентація книги: у Тернополі вшанують пам’ять Героя України Сергія Коновала • У відомого тернопільського забудовника проводять обшуки • Герой Козівщини та Бережанщини: ДНК-експертиза підтвердила загибель воїна на Донеччині • Тернопільщина в числі лідерів за зростанням вартості житла на вторинному ринку • На Херсонщині прийняв свій останній бій воїн з Тернопільщини • На Харківщині загинув сержант з Борщівщини • Суд відпустив на волю підозрюваного у трьох спробах зґвалтування мешканця Тернопільщини • Як вибрати оптимальний дуйчик для дому чи офісу • Розклад святкових богослужінь у церквах Тернополя на Вербну неділю
rss

Померла донька видатного тернополянина Ігоря Герети 


Опубліковано: 26 Лютого 2025р. о 10:50

Сьогодні, 26 лютого, померла Ярина Герета, донька видатного тернопільського археолога, мистецтвознавця та громадського діяча Ігоря Герети. Про сумну новину повідомили донька померлої Ольга. 

Ярина Ігорівна Герета багато років працювала в Тернопільській обласній школі мистецтв ім. І. Герети, присвятивши своє життя культурі та освіті.

Нещодавно вона пережила тяжкий інсульт та параліч, і хоча рідні та близькі намагалися допомогти, вона, на жаль, не змогла подолати хворобу.

Тернопіль і вся Україна вшановує її пам’ять, і дякує за внесок у культурний розвиток. Спочивай у мирі, Ярино.

Панахида відбудеться сьогодні о 19.00 год в церкві святих Володимира і Ольги УГКЦ (вул. Пилипа Орлика,1)

– Якщо хтось зможе допомогти фінансово на похорони, залишаю номер картки: 4149499801896729 (Миколаїв Ольга), – йдеться в повідомленні рідних.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
5 Квітня
4 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше