Найсвіжіше:
• На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах • Компанія з Тернополя потрапила до ТОП-10 виробників молочної продукції • У Києві кількість постраждалих через російську атаку зросла до 34, серед них – двоє дітей • На Тернопільщині помер колишній депутат райради • Плотича очолила ветеранський чемпіонат Тернопільщини з футболу • Помер військовий зі Зборівщини, якого сьогодні нагородили медаллю «За службу Україні»
rss

У Тернополі нетверезий водій спричинив потрійну ДТП


Опубліковано: 18 Лютого 2025р. о 14:00

На вулиці Протасевича в Тернополі сталася дорожньо-транспортна пригода за участю трьох автомобілів. Водій автомобіля Opel, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з автомобілем BMW, який, в свою чергу, зіткнувся з автомобілем Skoda.

На щастя, внаслідок ДТП ніхто не постраждав. Проте, патрульні, які прибули на місце події, виявили у водія Opel ознаки алкогольного сп’яніння. Результат огляду за допомогою приладу Драгер показав 1,70 проміле алкоголю в крові.

– На водія Opel було складено два протоколи за статтею 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило дорожньо-транспортну пригоду); за частиною 1 статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння), – йдеться в повідомленні патрульних.

Водія було відсторонено від керування транспортним засобом.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
23 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше