Найсвіжіше:
• «Агрон» здобув найбільшу перемогу в історії виступів у чемпіонаті Тернопільщини • У селі поблизу Тернополя чоловік отримав вогнепальне поранення • Ексфоліація шкіри: як правильно відлущувати, щоб обличчя сяяло • У мешканки Тернополя із квартири викрали 19 тисяч доларів • Ищете однокомнатную квартиру в Киеве? • На Херсонщині загинув 35-річний патрульний з Тернопільщини • Як українські волонтери створюють цифрові інструменти, що допомагають під час повітряних атак • На Тернопільщині забудовник забув сплатити 3,6 млн грн пайового внеску • Майже 2 роки вважався зниклим безвісти: війна забрала життя воїна з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув молодий солдат з Тернопільщини • Учитель року-2026: назвали імена переможців обласного етапу • У Збаражі в аварії травмувалася жителька Кременеччини • Зупинилося серце ветерана російсько-української війни з Козівщини • У Тернополі на воді загинула дівчина-підліток • Майже два роки вважався безвісти зниклим: на Донеччині загинув воїн зі Збаражчини • Пошук роботи коштував ланівчанці майже 150 тисяч гривень • ДТП на Гусятинщині: водій у лікарні, пасажир відмовився від госпіталізації • Великий корупційний скандал у Тернополі: посадовцю міськради оголосили підозру • На Бережанщині затримали автопоїзд із 20 кубами бука за підробленими документами • Заліщицький «Дністер» у понеділок отримає нового головного тренера • Зниклого жителя Заліщиччини з проблемами пам’яті знайшли живим • Максимальна інтрига: всі команди групи «А» зберігають шанси на півфінал • З 1 липня у Тернополі діятимуть нові тарифи на воду та стоки • На Заліщиччині відбувся благодійний турнір з мініфутболу на підтримку ЗСУ • На Тернопільщині викрили десятьох осіб, причетних до незаконного обігу наркотиків
rss

16 лютого у Тернополі визначать кращу ветеранську футзальну команду області


Опубліковано: 15 Лютого 2025р. о 12:42

У неділю, 16 лютого, відбудеться чемпіонат Тернопільської області з футзалу серед ветеранів 55+.

Змагання відбудуться у Тернополі в спортивному залі ЗОШ №26 (вулиця Пантелеймона Куліша, 9). Початок – о 11 годині.

У чемпіонаті братиме участь сім ветеранських команд: «Нива» (Теребовля), «Євроінтер’єр» (Тернопіль), «Кобзар» (Гаї Шевченківські), «Нива» (Підгайці), «Ветеран» (Ланівці), «Бандерівець» (Скалат), «Леви» (Гаї Шевченківські).

Запрошуємо шанувальників футзалу відвідати цікаві змагання за участю ветеранів тернопільського футболу.  

Минулого сезону в аналогічних змаганнях брало участь п’ять колективів, а перемогу вибором тернопільський «Євроінтер’єр».

Чемпіонат області з футзалу серед ветеранів 55+ 2024 року. Підсумкова турнірна таблиця

Команди

1

2

3

4

5

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

«Євроінтер’єр» Тернопіль

х

4:2

1:1

2:0

5:0

4

3

1

0

12:3

10

2

«Кобзар» Г. Шевченківські

2:4

х

2:1

3:0

7:0

4

3

0

1

14:5

9

3

«Нива» Теребовля

1:1

1:2

х

2:0

2:0

4

2

1

1

6:3

7

4

«Ветерани» Ланівці

0:2

0:3

0:2

х

3:1

4

1

0

3

3:8

3

5

«Бандерівці» Скалатська ТГ

0:5

0:7

0:2

1:3

х

4

0

0

4

1:17

0

Минулорічний чемпіонський склад «Євроінтер’єра»: Юрій Ковальчук, Анатолій Назаренко, Анатолій Яцина, Ярослав Рикун, Олег Бендесюк, Ігор Бендесюк, Віктор Данилишин, Андрій Капуста, Ігор Красій, В’ячеслав Торський, Роман Мацюпа. Представник команди – Михайло Данилюк.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика: ,





Новини
25 Червня
24 Червня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше