Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

У Тернополі викрили митника на хабарі


Опубліковано: 13 Лютого 2025р. о 16:15

У Тернополі правоохоронці та працівники Служби безпеки України на хабарі викрили митника. Співробітник Тернопільської митниці вимагав за розмитнення кожного авто по 100 доларів. Про такі незаконні вимоги правоохоронців повідомив житель сусідньої області. Зловмиснику повідомили про підозру.

– За даними слідства, житель іншої області запланував провести процедуру розмитнення автомобілів на Тернопільській митниці, – повідомили в прокуратурі Тернопільської області.

Для цього чоловік звернувся в цю структуру.

Один із співробітників тернопільської митниці запропонував швидко і безперешкодно оформити автомобілі, які були ввезені на територію України. За розмитнення кожної автівки працівник митниці зажадав по 100 доларів хабаря. Клієнт погодився на таку суму, однак потім про вимагання заявив в правоохоронні структури.

За розмитнення п’яти автомобілів чоловік на зустріч до митника приніс 500 доларів. Після передачі хабаря посадовця затримали працівники СБУ.

Прокурори Тернопільської обласної прокуратури повідомили митнику про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (Вимагання й отримання неправомірної вигоди головного інспектора Тернопільської митниці). Йому загрожує позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання про обрання митнику запобіжного заходу.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше