Найсвіжіше:
• Тернопільщина отримала нового футзального чемпіона! • Сутичка біля ресторану: у Тернополі засудили чоловіка за побої у центрі міста • Військовий капелан із Тернопільщини отримав чергове звання • Аварійне відкриття дверей чи ремонт техніки на дому – це все «Your Service»! • Фірма з Тернополя поставить 4 600 зарядних станцій на 190 млн грн • Сьогодні визначиться футзальний чемпіон Тернопільщини • Диякон з Тернопільщини їздив на окуповану територію, щоб помолитися за російського патріарха Кирила • У сусідньому з Тернопільщиною районі виявили ракету “Кинджал” • Відомий зборівчанин заявив, що Україна не поступиться територіями на переговорах із РФ • На Донеччині загинув стрілець-вогнеметник з Тернопільщини • Інтрига другої Тернопільської футзальної ліги: три очка розділяє одразу чотири команди • На Кременеччині під час пожежі загинув чоловік • Дружина співака з Тернопільщини розповіла про купівлю квартири для 4-річного сина • Боровся за те, аби донька жила в європейській незалежній Україні: війна забрала життя лейтенанта з Тернополя • 3 квартири, «Mercedes-Benz» та понад 5 млн грн доходу: декларація нового Бережанського прокурора • На Тернопільщині змінився директор великого комунального підприємства   • Тернопільський кордівець покохав медсестру-інтерна з першого погляду • Спочила у Бозі філологиня з Тернопільщини • У Тернополі сталася пожежа в піцерії • Сенсаційний 14-й тур Тернопільської футзальної ліги: жоден з лідерів трьох ліг не зумів здобути перемоги • У Кременці вандали сплюндрували дитячий майданчик  • На Харківщині загинув молодий воїн зі Зборівщини • Визначилися учасники «фіналу чотирьох» ветеранського чемпіонату Тернопільщини 45+ • У Києві на хабарі затримали депутата Почаївської міської ради (фото) • На Покровському напрямку загинув молодший сержант з Тернопільщини
rss

На Теребовлянщині затримано порушника, який знищував лісові насадження


Опубліковано: 16 Січня 2025р. о 21:12

Під час проведення рейдових заходів, спрямованих на запобігання та виявлення адміністративних правопорушень у сфері охорони навколишнього природного середовища, фахівцями Інспекції спільно з працівниками сектору водної поліції Тернопільське районне управління поліції ГУНП в Тернопільській області виявлено чергове порушення природоохоронного законодавства.

Зокрема, на території Теребовлянського лісництва затримано чоловіка, який незаконно знищував дерева.
– Фахівці задокументували даний факт та притягнули порушника до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу. Окрім цього, наразі Інспекцією проводиться розрахунок збитків, завданих лісу внаслідок незаконного нищення дерев, які будуть пред’явлені громадянину для відшкодування, – повідомляє Державна екологічна інспекція у Тернопільській області.
Еконологи наголошують: cамовільне знищення дерев у лісах та лісових насадженнях є прямим порушенням Закону. Тому, важливо дбати про законні способи заготівлі дров та не порушувати природоохоронне законодавство.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
15 Лютого
14 Лютого
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше