Найсвіжіше:
• На Монастирищині в аграрія відібрали понад 44 га землі: причина • Як підготувати під’їзд для спецтехніки на приватну ділянку • Тернопільський переробник будує новий млин, щоб втричі збільшити виробництво • Трагедія на Кременеччині: директору школи оголосили підозру • Як швидко і вигідно замінити розбите скло у вікні • Півтора року надій та сподівань: на Донеччині загинув солдат з Кременеччини • Кращі команди та гравців Тернопільщини нагородили за підсумками футзального сезону-2025/26 • “Він навчив мене кохати, але як жити без нього — не навчив”: історія Каріни з Буковини, чий наречений загинув на Курщині • Голову Білецької громади підозрюють у пошкодженні парку «Загребелля» на понад 8 млн грн • На Бережанщині чоловік незаконно зрубав сім дерев • Тварини згоріли заживо: на Гусятинщині трапилась моторошна пожежа • Війна забрала життя ще одного молодого воїна з Шумщини • ТОП онлайн-сервісів для перевірки нерухомості та земельних ділянок • На Дніпропетровщині загинув воїн з Гусятинщини • Вважався зниклим безвісти: підтверджено загибель воїна з Тернопільщини • Спочив у Бозі викладач тернопільського коледжу • З полону повернулися два військових з Монастирищини • Тернопільським студентам доступні пільгові квитки в застосунку УЗ • Тернопільщина знову у трійці лідерів в Україні • Помер соліст Національної опери з Тернопільщини • На Тернопільщині немовля народилося в швидкій дорогою до лікарні • На Тернопільщині 9 квітня знову вимикатимуть світло • «Вікінги» з Тернополя дебютували у Суперлізі з ампфутболу • У ТЦК заявили, що це не їхні працівники зламали ногу тернополянину • Біатлоністка з Тернополя опинилася в «Книзі рекордів України»
rss

Двоє тернополян пограбували працівника благодійного фонду


Опубліковано: 15 Січня 2025р. о 13:35

Зловмисники шляхом вільного доступу викрали велосипед та сумку працівника благодійного фонду. За скоєне їм загрожує до 8 років позбавлення волі.

До співробітників Тернопільського районного управління поліції надійшло повідомлення від жителя обласного центру про те, що з приміщення благодійного фонду, де він працює, невідома особа викрала його велосипед та сумку з одягом. Речі зберігалися у службовій кімнаті. Зловмисник скористався тим, що двері не були зачинені на ключ і виніс звідти майно.

За допомогою камер відеоспостереження, встановлених на території закладу, працівники поліції оперативно розшукали осіб, причетних до крадіжки. Ними виявилися раніше судимих жителів Тернополя 1993 та 1983 років народження. Поліцейські вилучили у них викрадені речі.

За фактом крадіжки слідчі поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі.

Триває досудове розслідування.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
9 Квітня
8 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше