Найсвіжіше:
• На Дніпропетровщині помер 50-річний воїн з Тернопільщини • Пенсіонер зі Львова позичив власне авто незнайомцю, та повертати власність довелося гусятинським поліцейським • Від Лановецької міськради вимагають відшкодувати 1,8 млн грн • На Бережанщині пішохід потрапив під колеса Audi A6 • Останній бій прийняв на Донеччині: підтверджено загибель воїна з Гусятинщини • На Теребовлянщині під колесами авто загинув 65-річний чоловік • У центрі Тернополя сталася масова бійка молодиків (відео) • У Тернополі син до смерті забив рідну матір • Співак з Тернопільщини відреагував на заміжжя ексдружини, з якою він прожив у шлюбі понад 20 років • У лікарні швидкої допомоги у Тернополі запрацював Центр ментального здоров’я • Військовий з Тернопільщини загинув через місяць після мобілізації • Футзальний чемпіон Тернопільщини дозаявив чемпіона України • Як вибрати гербіцид на соняшник під технологію вирощування: класична, Sumo, Clearfield • Воїн з Тернопільщини прийняв свій останній бій у Луганській області • На Тернопільщині оприлюднили графік вимкнення світла на 5 грудня • Від слідчого до командира мінометного розрахунку: історія тернопільського поліцейського Володимира Кузьо • На Теребовлянщині ув’язнили батька, який розбещував малолітню доньку • На Лановеччині п’яний студент на батьківському авто збив багатодітну матір • На Гусятинщині вантажівка збила пішохода: численні травми та переломи • Трагедія у Великій Березовиці: в пожежі загинула жінка • Інтимна пластика без табу: як жінки повертають комфорт і контроль над власним тілом • Вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув військовий з Тернополя • На Гусятинщині водій намагався підкупити поліцейських • І знову винна клінінгова компанія: чому жінки відмовляються бути домогосподарками • Міську раду Кременця зобов’язали охороняти Єврейське кладовище
rss

Футболіст з Тернопільщини потрапив до ТОП-6 номінації «Золотий досвід»


Опубліковано: 22 Грудня 2024р. о 16:23

Вихованець теребовлянського футболу, 34-річний оборонець Ігор Пердута посів шосте місце за результатами опитування в номінації «Золотий досвід», який організувала Асоціація ветеранів футболу України спільно з Благодійним фондом родини Собуцьких.

У голосуванні, метою якого було визначити найкращого українського футболіста віком 30 років і старше (гравці, що народилися 1994 року та раніше), узяли участь 52 футбольні експерти – по два представники від кожної області, міста Києва та АР Крим. Учасники опитування назвали свої трійки найкращих гравців.

Ігор Пердута, котрий є капітаном полтавської «Ворскли», за підсумками опитування з 12 очками зайняв підсумкове шосте місце. Три респонденти поставили його на перше місце та по одному – на друге та третє. Рівно половину очок Ігорю віддали його земляки-експерти. Ігор Біскуп та Григорій Ярмаш поставили Пердуту в опитування на перше місце.

А переможцем референдуму «Золотий досвід» став півзахисник київського «Динамо» та національної збірної України Андрій Ярмоленко – 74 бали (15 перших місць, 14 других місць, 1 третє місце).

Ось як проголосували представники Тернопільської області: Біскуп Ігор – Пердута, Ярмоленко, Караваєв; Ярмаш Григорій – Пердута, Бущан, Бабенко.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
5 Грудня
4 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше