Найсвіжіше:
• На Донеччині загинув 53-річний солдат з Кременеччини • Загинув на війні: Почаївська міська рада повідомила про смерть Сергія Андрійка • У Теребовлі продають приміщення колишньої аптеки за понад 2,1 млн гривень • Спочила у Бозі колишня освітянка з Кременеччини • Смертельна ДТП поблизу Тернополя: зіткнулися Mercedes Sprinter і ВАЗ • На Борщівщині визначать першого фіналіста Ліги чемпіонів Тернопільщини • У тернопільських школах учні харчуватимуться лише за картками • Масштабна пожежа на Кременеччині: вогонь знищив 433 тюки • «Порішали»? У Тернополі, попри рішення про демонтаж, на незаконній конструкції тривають будівельні роботи • Спочила у Бозі вчителька початкових класів з Кременеччини • УАФ запускає у Тернополі масштабний проєкт «Талантікос» • Чому регулярне видалення зубного каменю допомагає уникнути дорогого лікування • Право на спадщину: в яких випадках потрібно йти до суду • Як київський ритм експлуатації автомобілів впливає на ресурс каталізатора • У Тернополі викрили корупційну схему в медзакладі: лікарі брали хабарі за інвалідність • Ще один тренер із Тернопільщини став заслуженим тренером України • Автомеханіка підозрюють у підпалі банку в Тернополі • У Тернополі школяру пропонували гроші за підпал автомобіля ТЦК • На Тернопільщину з російського полону повертається Захисник Олександр Ремпа: громада готує теплу зустріч • Тернопільщина матиме трьох представників у Кубку України-2026/27: затверджено дати матчів • Дружина, двоє синів і незламна відданість Україні: історія полеглого воїна з Гусятинщини • Міськрада на Кременеччині таки сплатить 1,8 млн грн шкоди, заподіяної внаслідок незаконної порубки дерев • У Тернополі роз’яснили порядок отримання компенсації через зростання тарифів на воду • У Петрикові водій електросамоката травмував неповнолітнього пішохода • Блаженніший Святослав очолить загальнонаціональну прощу УГКЦ до Зарваниці
rss

На Тернопільщині за завищеною ціною продавали електроенергію для лікарні 


Опубліковано: 14 Грудня 2024р. о 11:15

Прокурори у суді домоглись повернення коштів, витрачених через неправомірне завищення цін на електроенергію. Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

“Господарський суд Тернопільської області задоволив позов Тернопільської окружної прокуратури в інтересах держави про визнання недійсними додаткових угод до договору про постачання електроенергії споживачу та стягнення коштів у розмірі майже 400 тис грн”, — йдеться в повідомленні.

Прокуратура встановила, що при укладенні додаткових угод між енергопостачальником та однією з лікарень, документи, які подані для аргументації підвищення ціни на електричну енергію, не підтверджують ріст цін на ринку. Вказане залишилось поза увагою службових осіб лікувальної установи.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:





Новини
11 Липня
10 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше