Найсвіжіше:
• Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн • Громада біля Тернополя попрощалися із загиблим Героєм • Без батька залишився Давид, якому ще немає й рочку: на війні загинув воїн з Тернопільщини • Родинний наркобізнес: подружжя з Великобірківської громади торгувало марихуаною • Росія на 13 років засудила британця, який у Тернополі приєднався до Міжнародного легіону • Один згорток “закладав”, ще 65 – ховав у кишені: у Тернополі засудили продавця наркотиками • У Чорткові забудовник не заплатив громаді 1 млн 683 тис грн • Як відновити мікрофлору кишечника після антибіотиків • Яких вітамінів і мінералів найчастіше бракує людям в Україні • Старовинні римські монети – як визначити справжність | поради експерта Ocenka • Відомого тернополянина обрано віцепрезидентом Федерації боксу України • Слідчі повідомили про підозру чоловіку з Монастирищини, який смертельно поранив дружину  • На Бучаччині сімейний тиран бив дружину та однорічну дитину • На Кременеччині до відповідальності притягнуто 12 депутатів райради • Голову Господарського суду Тернопільщини зловили п’яним за кермом: справу розгляне Вища рада правосуддя • Держава заборгувала тернопільським тепловикам майже 650 млн грн • «Любімо усіх – і голубих, і рожевих, але це гріх»: священник з Тернопільщини про одностатеві стосунки • У Тернополі відбудеться зустріч Омбудсмена Дмитра Лубінця з родинами захисників • Син легенди “Карпат” залишив тернопільську “Ниву” • 11 місяців невідомості, молитви та віри: жорстока війна забрала життя молодого воїна з Тернопільщини • Вихованець тернопільського футболу отримав серйозну травму в матчі з «Шахтарем» • Понад рік вважався зниклим безвісти: внаслідок мінометного обстрілу загинув сержант з Борщівщини
rss

.

Тернопільська фехтувальниця здобула срібло на кубку світу


Опубліковано: 30 Листопада 2024р. о 9:30

Наприкінці листопада були розіграні командні нагороди на кубку світу з фехтування на шпагах у Ванкувері (Канада). Збірна України, у складі якої виступала тернополянка Олена Кривицька (на фото, крайня справа), виборола срібні нагороди. Для Кривицької – це 12-та медаль в кар’єрі на рівні кубка світу.  .

Підопічні Богдана Нікішина змусили вболівальників похвилюватися в перших двох зустрічах, і обидві у підсумку виграли одним уколом. Спочатку в 1/8 фіналу проти господарок доріжки представниць Канади, поступаючись по ходу зустрічі «-6», а перед останнім боєм «-3» завершили з рахунком 33:32. Далі в 1/4 фіналу проти першого номера посіву Італії, де маючи сім уколів переваги після семи боїв (26:19), до заключного дев’ятого підійшли з нулем (29:29). Добре, що досвідчена Олена Кривицька у ролі фінішера була на висоті й на пріоритеті змогла завдати вирішальний укол (34:33).

Як повідомляє Федерація фехтування України, півфінал проти традиційно сильних француженок виявився єдиним, де українки вийшли на фінішну пряму з перевагою (25:23) і свого вже не віддали – 38:30. Поєдинок за золото проти кореянок, на чолі з дворазовою чемпіонкою світу Сон Се Ра став повторенням минулорічної зустрічі за бронзу на КС у Ванкувері. Тоді українки перемогли одним уколом, цього разу суперниці взяли впевнений реванш – 34:45. 


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Автор: Рубрика:




Новини
18 Грудня
17 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше