Найсвіжіше:
• У Тернополі встановили новорічну інсталяцію з цифрами «2026» • Головний тренер “Зелених левів” Іван Лукащук: «У деяких матчах мала місце самовпевненість і недооцінка суперника» • Марічка Палагнюк була не лише чудовим фахівцем: трагічно загинула внаслідок російського удару по Тернополю • Поїзд до Львова зупинятиметься на ще одній станції в Тернопільській області • Перша Тернопільська футзальна ліга: команда зі Збаражчини має 100% перемог • Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, пішов боронити Україну: на Дніпропетровщині зупинилось серце Героя з Тернопільщини • Друга Тернопільська футзальна ліга: команда зі Зборівщини виходить у лідери • Аварія у Бережанах: слизьку дорогу не поділили дві іномарки • Третя Тернопільська футзальна ліга: «Максбуд» та«Тернопіль Юнайтед» йдуть без поразок • 16 грудня п’ять тернопільських вулиць залишаться без води • Теребовлянщина в скорботі: на Харківщині загинув уродженець Мшанця • Випускник Бережанського ліцею нагороджений “Золотим хрестом” • Вихованець тернопільського футболу – у збірній туру Прем’єр-ліги • Відстрочка від мобілізації: яким документом можна її підтвердити • Від екстрадиції до США багатія з Тернопільщини врятував білоруський дипломатичний статус • Понад рік вважався зниклим безвісти: на Донеччині загинув воїн з Тернопільщини • Кабмін ухвалив рішення про автоматичний військовий облік з 18 років, у тому числі за кордоном • Шкарпетковий бізнес: як стати улюбленим продавцем для клієнтів • На Харківщині загинув старший солдат з Тернопільської області • 14 грудня громада Тернополя прощатиметься з відомим містянином • Як зробити успішним бізнес із продажу FastFood • Екс-капітан тернопільської «Ниви» може повернутися в Прем’єр-лігу • На Тернопільщині викрили чергову підпільну АЗС • У Тернополі судитимуть головного інженера ЖЕКу за отримання 10 000 доларів хабаря • У Кременці відкрилася вулична виставка «Церковний рашизм»
rss

Тернопіль попрощався із загиблим на Донеччині письменником 


Опубліковано: 25 Листопада 2024р. о 8:31

Микола Головенко з Тернополя був письменником, інтелектуалом та ерудитом. Високоосвічений, інтелігентний, відповідальний, він, навіть мобілізований, донатив на збори іншим, а в дні короткої відпустки долучався до волонтерської роботи.

З перших днів повномасштабної війни Микола добровільно пішов на фронт, хоч мав законні підстави для демобілізації. Він захищав Україну на нулі, у самому пеклі Покровського напрямку на Донеччині.

12 листопада Микола перестав виходити на зв’язок. Дружина Олена, рідні сподівалися на диво, хоч побратими та командування підтверджували, що Микола загинув.

«Мій чоловік, моє серце, моє життя, Микола Головенко зник безвісти. Побратими та командування підтверджують, що він загинув. Із вівторка, 12 листопада, він не виходив на звʼязок. Зараз за цей напрямок йдуть дуже інтенсивні бої і його не можуть звідти вивезти. Перебував Микола на самому нулі. Але я ще хочу зберігати крихту надії та вірити, що він повернеться», – писала на своїй сторінці у фейсбуці дружина Миколи Олена Моцал.

На жаль, дива не сталося. Микола віддав найдорожче – своє життя за Україну, за кожного з нас.

Свій останній спочинок Микола Головенко знайшов 24 листопада на Микулинецькому кладовищі у Тернополі на Пантеоні Героїв. Вічна пам’ять тобі, Воїне!


Джерело: Тернопіль сьогодні
Рубрика: ,




Новини
14 Грудня
13 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше