Найсвіжіше:
• Вірт відверто розповів, чому покинув тернопільську “Ниву” • У Збаражі згоріла приватна оселя: рятувальники вберегли від вогню сусідні будівлі та техніку • Головний тренер «Вікнин» Ростислав Ціх: «Хлопці за два роки змужніли, це показала остання гра проти «Агрону» • Фіктивні акти і завищені роботи: у ДСНС Тернопільщини розкрили схему на 1,8 млн грн • Пилочки для манікюру: які бувають і як обрати • Гучна справа ТЦК у Борщеві: доки тривають суди і слідство, померли вже двоє людей • На Тернопільщині замінять аварійний міст через річку Стрипа • Довідка про несудимість: як отримати офіційний документ швидко та без черг • Палац із таємним ходом і шаховим орнаментом: на Тернопільщині відновлять графський маєток • У громаді на Тернопільщині здійснюватиметься відстріл тварин • По 50 тис грн отримають власники квартир, чиї помешкання згоріли під час ракетної атаки по Тернополю • Спочив у Бозі керівник оркестру з Кременеччини • У гаражі тернополянина виявили гранату та порохові заряди до мінометних мін • Депутатка Зборівської міськради склала мандат • У Тернополі освятили хрест на місці загибелі людей після ракетного обстрілу • Диякон “Свідків Єгови” вважав захист України тяжким гріхом: що вирішив тернопільський суд • На Чернігівщині загинув прикордонник з Кременеччини • Жахлива ДТП на Теребовлянщині: загинув 49-річний чоловік • В Одесі й Тернополі знешкодили масштабну тіньову мережу виробництва та збуту тютюну  • Від окопів до саду: як ветеран Тарас Попенко знаходить позитив після війни • Головний тренер ФК «Нараїв» Богдан Дзюла: «Замість «чемпіонської» групи, опустилися в групу «вибування» • Шокуюча новина: голова Байковецької громади Анатолій Кулик подав у відставку • У громаді на Тернопільщині зросла вартість шкільного харчування • Тернопільський завод запустив лінію з виготовлення пластівців швидкого приготування • На Гусятинщині громаді повернуто майно вартістю 4,3 млн грн
rss

На Тернопільщині чиновник погодився на хабар у вигляді трикімнатної квартири


Опубліковано: 1 Вересня 2016р. о 11:08

logo (1)

Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розпочатому за ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди у великому розмірі, за вчинення такою службовою особою дій в інтересах того, хто пропонує неправомірну вигоду з використанням наданої влади).

Розслідуванням встановлено, що виконувач обов‘язків начальника Управління Держархбудінспекції в Тернопільській області прийняв пропозицію від директора приватного підприємства отримати неправомірну вигоду у вигляді однієї трикімнатної квартири у місті Тернополі. Квартира пропонувалась чиновнику за сприяння у позитивному вирішенні результатів перевірок об’єктів будівництва, укритті виявлених порушень та незастосуванні штрафних санкцій та адміністративних стягнень або їх застосуванні у незначних розмірах, сприянні у веденні будівельної документації та у її погодженні.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:
Мітки: , ,




Новини
20 Грудня
19 Грудня
18 Грудня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше