Найсвіжіше:
• У Заліщицькій громаді оголошено День жалоби за загиблим колишнім футболістом “Дністра” • На Донеччині загинув 23-річний військовослужбовець з Тернопільщини • Патчі під очі: секрет свіжого погляду без слідів втоми • На Буковині викрили компанію, яка постачала до РФ мікрочипи для ракет та безпілотників • “І куля його минула”: на Тернопільщині водій та перевізниця цькували учасника бойових дій • Остання дорога до рідного дому довжиною 20 місяців: громада зустріла загиблого воїна • Збаразькі чиновники підняли собі зарплату на 30% • Перша Тернопільська футзальна ліга: ФК “Тернопіль-Ветеран” продовжує штампувати перемоги • Професійний розвиток у графічному дизайні: як продовжувати вчитися й рости • На Тернопільщині водій, якого суд двічі позбавляв права керувати авто, сидітиме 2 роки за ґратами • Друга Тернопільська футзальна ліга: лідерські розбірки на користь команди з Лановеччини • Схопив молоток та наніс ним численні удари: розбірки чоловіків у Тернополі • Третя Тернопільська футзальна ліга: лідери синхронно перемагають • Загадкова смерть: у Тернополі тіло чоловіка місяць пролежало у ванні • Водій Mitsubishi врізався в рекламну опору (+фото) • Видалення жовчного міхура у клініці Медіком: швидко, якісно, безболісно • У Заліщиках після укусу собаки, жінці ампутували палець руки  • У Кременці під час ремонту авто загинув чоловік (+фото) • Вихованець тернопільського футболу відзначився дебютним голом за клуб Прем’єр-ліги • Як обрати місце для ідеального відпочинку за містом • На Донеччині обірвалося життя 52-річного військового з Тернопільщини • Чемпіонка світу виступає за збереження спортивного диспансеру в Тернополі • Двадцять місяців віри, надії і сподівань: офіційно підтвердили загибель у Бахмуті військового з Тернопільщини • Боронив Україну з 2015 року: громада на Тернопільщині попрощалася з полеглим військовим • Аферист з Тернополя “кинув” жителя Львівщини на гроші
rss

Збаразькі поліцейські встановили причетність жителя громади до крадіжки з будинку


Опубліковано: 5 Січня 2023р. о 12:46

 

До співробітників Збаразького відділення поліції надійшло повідомлення від 18-річної жительки Збаража про те, що з її будинку викрали мобільний телефон. Виїхавши на місце події, слідів проникнення в помешкання сторонніх осіб поліцейські не виявили.

Правоохоронці перевірили людей, які напередодні навідувалися до оселі потерпілої. З’ясувалося, що один із гостей причетний до крадіжки. Зловмисником виявився 27-річний житель Збаразької громади. Чужий телефон у нього вилучили.

Фігурант вже раніше потрапляв в поле зору правоохоронців за вчинення адміністративних правопорушень, тепер поліцейські перевіряють його причетність до скоєння інших злочинів на території обслуговування.

За фактом крадіжки з будинку розпочато кримінальне провадження за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – від п’яти до восьми років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.


Джерело: ПЕРШИЙ онлайн





Новини
21 Січня
20 Січня
19 Січня
Який рівень інфляції ви очікуєте у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше