Михайло Дьянов та Оля Полякова / Скріншот з Instagram

Захисник “Азовсталі” з Тернополя Михайло Діанов у програмі “Пісня мого життя” розповів, що торік офіційно розлучився зі своєю дружиною, до якої після розставання ще відчував романтичні почуття.

Він розповів, що в період шлюборозлучного процесу з дружиною йому попалася пісня гурту “Без Обмежень” – “Дим”. Діанов зізнається, що слова з цієї пісні потрапили йому в саме серце.

“Насправді “Дим” – це одна з перших пісень, яку я почув із репертуару гурту “Без Обмежень”. Потім я вже почав знайомитися з їхньою творчістю. Це було якраз під час мого розлучення. У моєму серці тоді були слова з інших пісень гурту. Я відчував, що: “Без неї ніяк” і т.д. Я дуже романтична людина”, – сказав Діанов.

Він додав, що зараз уже забув свою колишню дружину і не відчуває до неї любові. “Я вільний і навіть, можливо, готовий до нових стосунків”, – каже Михайло.

Михайло Діанов з дружиною та донькою / Скриншот Instagram

Нагадаємо, раніше Діанов висловився про стосунки з Поляковою. Він розповів, що в них із Поляковою сталася сварка після її виступу на скандальному весіллі у Львові, проте вони залишилися хорошими друзями.