Найсвіжіше:
• У Бережанах підприємець збудував комерційний об’єкт і «забув» сплатити місту понад 330 тис грн • Легкоатлет з Козівщини готується до чемпіонату світу в США • У Чорткові вирішили позбутися всіх білбордів • Понад два роки невідомості: підтвердилася загибель воїна з Борщівщини • У Тернополі планують акцію протесту через кадрові зміни в уряді та можливу відставку Михайла Федорова • Підземні паркінги як укриття: у Тернополі закликають підтримати петицію • На Тернопільщині водій Nissan Rogue з’їхав у кювет: є травмований • Спочив у Бозі священник з Тернопільщини • На Сумщині загинув молодший сержант з Тернопільщини • “Самопоміч” замість “Свободи”: як змінюється влада на Тернопільщині • На Харківщині загинув військовий з Тернопільщини • Жителька Тернопільщини втратила понад 34 тисячі гривень, намагаючись купити авто з Польщі • ДТП у Тернополі: пасажир легковика травмувався після зіткнення з вантажівкою • Виманив у матері зниклого безвісти воїна з Теребовлянщини 2000 доларів та 70 000 грн – судитимуть псевдоволонтера на Тернопільщині • Майже пів кілограма канабісу та амфетамін: у Бережанах затримали наркоторговця • Після рішення суду захисника з Лановеччини офіційно визнали загиблим • Ліга Тернопільщини: результати перших півфінальних матчів сезону-2025/26 • У Тернополі не допустили до реалізації 500 кг динь • У Харківській області помер воїн з Тернополя • На Зборівщині неповнолітній мотоцикліст збив пенсіонера, який переходив дорогу • Андрій Стасевський: «Безпека людей – не компроміс». Запоріжжяобленерго вперше затвердило власний корпоративний стандарт ЗІЗ • Колишнього пастора у Тернополі підозрюють у сексуальному насильстві щодо 2 малолітніх дівчат • На Тернопільщині понад 3 тисячі родин залишаються без світла • Митрополит Епіфаній приїде на Тернопільщину • Чому DJI Agras задає стандарт ринку агродронів: розбір лінійки T25, T50 і T100
rss

За Шумських фермерів взялася прокуратура


Опубліковано: 15 Червня 2021р. о 16:40

Прокуратура вимагає повернути державі земельну ділянку на Шумщині вартістю 143 млн грн.
 
 
Як повідомляють у пресслужбі Тернопільської обласної прокуратури, Кременецькою окружною прокуратурою пред’явлено позовну заяву до суду в інтересах держави до одного з товариств про розірвання трьох договорів оренди землі та зобов’язання повернути земельну ділянку загальною площею 16,2 га оціночною вартістю 143 млн грн.
 
Прокуратурою з’ясовано, що упродовж року орендарі, використовуючи землю, розташовану в межах території Шумської міської ради, не сплачували орендної плати за користування нею. Зважаючи на це, прокуратура звернулась до суду з вимогою повернути землю державі.
 
За позовною заявою прокуратури Господарським судом Тернопільської області відкрито провадження у справі.

Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , ,

Перегляньте також:





Новини
16 Липня
15 Липня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше