Найсвіжіше:
• На Сумщині загинув старший сержант з Тернопільської області • У Тернополі горів підвал багатоповерхівки: евакуйовано 7 людей (відео) • Великоберезовицький «Сокіл» на футзальний сезон заявив 17 гравців • Тернополянин намагався ввезти в Україну понад 14 тис. марок зі зображенням Гітлера • «Гермес-7» з Тернополя провів заявку на новий футзальний сезон • Віддав своє життя за Україну: на війні загинув воїн з Тернопільської області • У Підволочиську двоє чоловіків напали на поліцейських • Громада Зборівщини для ЗСУ виділила з бюджету майже 650 тис грн • Як отримати достатній рівень знань англійської мови для вступу до ВНЗ: детальна інструкція • На Донеччині загинув молодий воїн з Тернопільської області • На Козівщині виявили чоловіка, який займався незаконним виловом риби • У Тернополі медсестру оштрафували через погрози сестрі • Помер 50-річний військовослужбовець ЗСУ з Тернопільщини • У Ланівцях вантажівка в’їхала в магазин • Перестало битися серце 32-річного воїна зі Зборівщини • На Тернопільщині за майже 2 млн доларів продають картоплесховище • Священника з Тернопільщини звинувачують у резонансному ДТП • На Донеччині внаслідок удару дрона загинув воїн з Тернопільщини • “З дитиною справляємося вдвох”: олімпійська чемпіонка з Тернополя про первістка, цивільне життя й медальні перспективи на Олімпіаді • Футбольний чемпіон Тернопільщини завершує рік домашньою нічиєю • Дебютант вищої футзальної ліги Тернопільщини провів заявку на новий сезон • Тернополянка знайшла унікальне поховання на Микулинецькому цвинтарі • Жорстока війна забрала життя ще одного Героя з Тернопільщини • Тернопільська «Нива» зазнала четвертої поспіль поразки! • Ліга чемпіонів та Ліга Тернопільщини: зіграно матчі п’ятого ігрового дня
rss

За хабар на Тернопільщині судитимуть керівника навчального закладу


Опубліковано: 1 Серпня 2023р. о 11:15

Прокурори Чортківської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо директора коледжу у отриманні неправомірної вигоди від місцевого підприємця (ч.1 ст. 368 КК України).

За даними слідства, керівник навчального закладу пообіцяв місцевому підприємцю за грошову винагороду передати в оренду частину приміщення коледжу площею майже 700 кв м для зберігання товарів і сировини. Під час одержання неправомірної вигоди у сумі 32 500 грн його затримали правоохоронці.
Розслідування здійснювали слідчі Чортківського районного відділу поліції ГУНП в області, повідомляє пресслужба Тернопільської обласної прокуратури.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн
Мітки: ,




Новини
10 Листопада
9 Листопада
За кого ви проголосуєте, якщо вибори президента відбудуться у 2025 році?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше