Найсвіжіше:
• Щемлива історія 22-річного воїна з Тернопільщини, який вижив після “скидання” вибухівки з дрона • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Військовослужбовиця з Тернопільщини нагороджена «Хрестом Військова честь» • Помер колишній головний тренер тернопільської «Ниви» • Футбольний чемпіон Тернопільщини заявився на сезон-2024: з п’ятьма новачками та без трьох лідерів • Чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова Кабміну • Збиткові тепломережі Тернополя виплатили працівникам премій на мільйон • На дорогах Тернопільщини збираються встановити розумні відеокамери • У Тернополі помер похресник Степана Бандери • Ексдепутата Тернопільської райради підозрюють у вимаганні $300 тисяч хабаря  • Прокуратура Тернопільщини взялася за піарника Надала • У Тернополі відбудеться Великодній ярмарок крафтовиків • 9000 доларів за «швидко перебігти кордон» – за незаконне переправлення ухилянта через кордон судитимуть 2 осіб • Сімейні розбірки на Тернопільщині: судитимуть 36-річного чоловіка, який вбив співмешканця своєї тещі • Мікробіом та його вплив на здоров’я дитини: нові дослідження та перспективи • У госпіталі помер військовослужбовець з Тернопільщини • Частина Тернопільської області буде без світла – стала відома причина • Легенда тернопільського футболу відновлює кар’єру і побореться за Лігу Тернопільщини • Від отриманого поранення на Донеччині в госпіталі помер 45-річний воїн з Тернопільщини • Заборона на консульські послуги для чоловіків за кордоном – скільки часу це триватиме • Закон про мобілізацію-2024: коли він набирає чинності та основні норми • На Тернопільщині з’явиться ще один індустріальний парк – вирішено всі формальності на урядовому рівні • Як уникнути обвиття дитини пуповиною? • Ще одна болюча втрата – зупинилось серце мужнього воїна-захисника з Тернопільщини • Завтра на кілька годин частина Тернополя буде без світла
rss

Як організувати весілля, щоби бути у тренді 2021 року


Опубліковано: 11 Липня 2021р. о 21:00


Тенденції цьогорічного весільного сезону – від експерта Оксани Дябло

Підготовка до весілля – відповідальний момент як для нареченої, так і для нареченого. Існує стереотип, згідно з яким організувати весілля дуже легко: вибрати ресторан, найняти ведучого, придумати програму і меню. Безумовно, це не так. Весілля – це тисяча дрібних нюансів, деякі з них вирішити не так просто, як здається на перший погляд.

Напевно, кожна пара хоче слідувати трендам року, в якому вони одружуються. Поспілкувавшись з експертом з організації такого дійства Оксаною Дябло, ми з’ясували все про тренди весілля-2021. Ознайомтесь із деякими тенденціями цього весільного сезону і використайте ультрамодні ідеї для власного особливого дня одруження.

– Пані Оксано, розкажіть щось цікаве про себе. Де Ви народилися, яку освіту отримали, де працюєте?

– Я народилася в Тернополі. Дитячі роки, як і перші шкільні, пов’язані з Чортковом. Жила в бабусі з дідусем у дружній родині, де зберігалися традиції, а сімейні цінності передавалися і передаються з покоління в покоління. Згодом, після завершення навчання у школі №19 м. Тернополя, вступила до музичного училища ім. С. Крушельницької на відділення фортепіано. Окрім роботи в музичній школі, ще довелося попрацювати і в рекламній агенції, завдяки якій налагодила контакти та довіру з певним колом дотичних до весільної, івент-сфери клієнтів. На сьогодні я шеф-редакторка та співзасновниця весільного порталу та каталогу для наречених “Пара молода”.

– Декілька слів про Ваш весільний портал «Пара молода». Коли він був створений і чому Ви вирішили займатися саме такою справою?

– Мій чоловік Назар Дябло (з яким у шлюбі вже 22 роки, виховуємо трьох дітей) – фаховий художник-дизайнер, брат Назар Мандзій –  комп’ютерник. У далекому 2006 році за горнятком чаю на кухні в нас зародилася ідея створити інформаційну платформу для наречених – весільний портал “Пара молода”. 15 років тому, коли ми відкривали весільний портал, тоді ще в багатьох наших клієнтів, наречених не було ПК, не те що інтернету… У 2006 році цей ринок лише зароджувався в Україні. Всі працювали інтуїтивно: і ми, і перші весільні організатори. Але наша авантюра таки була підкріплена чітким баченням розвитку ресурсу.  

«Найнеобхіднішою складовою успішного весілля є кохання»

– А тепер про тренди весілля-2021. Якою повинна бути колірна гама цього року?

– Весільні тренди у 2021 році – це моя тема виступу на бранчі для наречених у Кам’янці-Подільському в 2020 році. Насправді сліпо слідувати тенденціям, моді набагато складніше. Простіше створювати свої, іти за покликом серця, за своїм компасом. Злагоджена робота організатора й декоратора полягає в тому, щоби допомогти визначитися і знайти гармонійне рішення для придуманої концепції свята, підкреслити особливу історію пари. Важливо розуміти, в яких кольорах живе  потенційний клієнт, і не пропонувати йому конфліктні колірні рішення. Але все ж один тренд існує і не втрачає своєї актуальності, є найнеобхіднішою складовою успішного весілля – це кохання.

– Що собою являє весільний декор 2021 року?

– Без декору нині не обходиться жодне свято. У цьому сезоні обирають як масштабний декор, так і мінімалістичне оформлення. Для наречених це не говорить про скромність або обмеження ресурсів, а навпаки, підкреслює інтимність і сокровенність шлюбного ритуалу. Завдання будь-якого декору – це дарувати, нести емоції та індивідуальність. Засобів, матеріалів, технік виконання зараз досить багато. Саме досвідчені декоратори оберуть для пари той, який буде найбільш органічним для їхньої історії, адаптує під обрану локацію банкету.

– Чи залишається актуальним те, що подружки нареченої, дружки, будуть одягнені в однакове вбрання?
– Якщо кілька років тому однакові сукні для подруг нареченої були прийнятні, то тепер це стало моветоном. Сучасні весілля дозволяють молодим вибирати те, що подобається саме їм і підкреслює їхні характери. Тренд на індивідуальність торкнувся і гостей включно з подружками нареченої. Одноманітність безнадійно застаріла. Моноколір, принти, блиск і сяйво, комбінезони і навіть чорний та білий кольори зараз вітаються. 

«Немає «правильного» стилю весілля чи особливої назви»

– Яким буде стиль весілля-2021? Є особлива назва?

– Ніяких особливих стилів, лише легкість і невимушена атмосфера, – таку відповідь отримала від весільної організаторки на запитання в інстаграмі. Додам від себе: у тренді стиль на індивідуальність. Бо немає “правильного” стилю весілля чи особливої назви. Є тільки відповідний і органічний для нареченого і нареченої. І завданням весільних агентств є те, щоби правильно підібрати для молодят саме такий, який їм до вподоби.

– Чи буде популярним цього року мікровесілля?

– Ви мали на увазі камерні весілля? Так, вони популярні, це свого роду тренд, сформований обставинами, спричиненими Covid-19 і карантинними обмеженнями. У нашому регіоні великі родини, багато хто з родичів знаходяться за кордоном, тому весілля маленькі, свого роду молодіжні вечірки на чоловік 50-ть

роблять, але дуже рідко. Зазвичай святкують розпис і згодом гучне весілля.

– А святкувати весілля у будні можна буде?

– Святкують і в будні, і в піст, зараз спостерігається справжній бум. Про що свідчать і дані від Міністерства юстиції і відділення РАЦСів. Сподіваємось, що осінь буде такою ж гарячою для одружень в Україні.

– Розкажіть, будь ласка, детальніше про традиційну кухню весілля 2021 року.

– Головне треба пам’ятати, що традиції нікуди не зникли, але й те, що сенс весілля полягає не лише в кількості їжі на столі. Все частіше наречені і їхні батьки наважуються на святкування у нестандартних локаціях, не в ресторанах, а на природі. І ці весільні банкети супроводжуються подачею їжі від кейтерингових компаній. Кейтеринг передбачає не тільки приготування і доставку страв гарячих і холодних, а й обслуговування під час заходу.

– Чи є якісь нестандартні десерти?

– О так, майстри завжди дивують своїх замовників. Та найголовніше, що професіонали-кондитери десерти виготовляють з високоякісних продуктів. У тістечку має бути баланс смаків – солодко, трішечки з кислинкою, а далі – вишуканий смак. Їх виставляю у кенді-барах, які є окремою зоною, що продовжує стиль свята. Не в тренді застарілі капкейки, кекси, зефір, безе. Це неправильно і дуже незручно: підходиш така в сукенці, з макіяжем, зачіскою до фуршетного столу, береш зефір і не знаєш потім, як витерти руки, береш безе, а воно сиплеться.
Як радять провідні кондитери, тістечко має бути на 2-3 укуси, а все, що на тарілці, повинно бути їстівне.

Фуршет – це їжа «на один зуб». Люди, які організовують кейтеринг і фуршети, знають два правила. Перше – гостеві має бути смачно. Друге – гостеві має бути зручно.

– Яким повинен бути фуршетний стіл?

– У першу чергу слід пам’ятати, що фуршет – це насамперед їжа. Меню фуршету має бути особливим і відрізнятися від основного банкету незвичністю смаків та естетикою форм. Ці закуски повинні гармонійно вписуватися у загальну стилістику свята і відповідати сезону. Важливим є також вибір посуду для фуршету, сервірування… Виправданим і бажаним є присутність біля фуршетного столу спеціально підготовленого персоналу. Це не лише забезпечить порядок і чистоту, а в разі необхідності вашим гостям буде в кого запитати про склад або правильне споживання тієї чи іншої закуски.

«Ваше весілля – це справжній фільм, де головними акторами будете ви, наречені»

– Якими ж будуть тенденції шоу-програми? Я читала, що модними будуть живі інтерактивні жанри, типу гумористична команда, дуети, фокусники-ілюзіоністи. Це так?

– Якщо хочете, щоби ваше весілля стало справжнім витвором мистецтва, то скористайтеся ідеєю режисерського весілля. Це вийде не просто гулянка з танцями і святковими столами, а змістовний, культурний захід, в якому буде продумана кожна деталь. Тематична флористика, цікаві шоу-програми зі справжніми артистами та ведучим, наскрізний сюжет – усе це в поєднанні створить цілісну картинку певного спектаклю. Ваше весілля – це справжній фільм, де головними акторами будете ви, наречені. Саме такий тип весілля-2021 буде вважатися стильним та ефектним.
Якщо вчора декорації вважалися чи не основною частиною весілля, то сьогодні це лише частина загального сценарію. Не потрібно зважати на масштабність, адже wow-ефект криється в самій ідеї весілля. А втілення такої ідеї потребує режисерського підходу.

– Що собою являє сукня нареченої 2021 року?

– Весільна сукня – унікальна річ у всіх сенсах. Напевно, це одна з небагатьох речей у світі, яка завжди викликає інтерес і виключно позитивні емоції. Ніякого unisex, тільки виняткова жіночність, навіть якщо наречена вибирає весільний смокінг. Мода – і весільна теж – віддзеркалює події, які відбуваються в цей час. Тому в 2021 році такі популярні лаконічні моделі з простих тканин. Цікаво виглядають сукні довжини міні та міді, весільні костюми, комбінезони – це як свіжий подих у весільних традиціях.

Фата може бути різної довжини

– Чи правда, що повертається мода на довгу фату?

– Фата нареченої є не лише символічним елементом і красивою традицією, а й ефектним доповненням образу. При виборі фати в першу чергу варто орієнтуватися на тип обличчя і фасон сукні, щоби в образі не виникало дисбалансу. Наприклад, дуже довга фата навряд чи буде доречною з сукнею, у якої довгий шлейф. Фата може бути різної довжини, найпопулярніша – до плечей. Вона підійде як до пишного плаття, так і до мінімалістичного.

– Як варто оформити фотозону? Є особливі ідеї, яким потрібно слідувати?

– Зазвичай замовники просять декораторів зробити щось душевне та незабутнє. Люди хочуть придбати не фотозону, а емоції, які вона принесе гостям. З цією тенденцією ми ввійшли у 2021 рік. Маленька фотозона з лаконічними канделябрами на столах чи пишні арки на вулицях з виступами знаменитостей у залах ресторанів – варіації оформлення, як і замовники, бувають різні.

– Якщо дотримуватись усіх трендів 2021 року, скільки приблизно коштуватиме весілля?

– Весілля – це більше, ніж торжество, це неповторна подія! Потім будуть сотні родинних свят, а весілля – воно неповторне! Я вважаю, що економити на такому дійстві не варто, але  потрібно знати, як правильно оптимізувати бюджет без шкоди якості. Тут допоможе експерт у цій галузі – весільний організатор, який забезпечить ідеальне проведення весілля. Організатор знає, як ефективно розподіляти витрати й організувати свято з різними бюджетами.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Автор: Рубрика:
Мітки: , , ,





Новини
25 Квітня
24 Квітня
23 Квітня
Що ви очікуєте у 2024 році в Україні?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше