Найсвіжіше:
• У Тернопільській облраді обговорили процес післявоєнного відновлення України • Тернопільська майстриня створює унікальні ляльки-мотанки • Консультує ФСС: «Проходження МСЕК потерпілими від нещасного випадку на виробництві в умовах воєнного стану» • На Тернопільщині вже дванадцятий день не зафіксовано жодної смерті від ковіду • З 1 червня  на водні прогулянки теплоходами на тернопільському ставі стануть значно дорожчими • Україна отримала найпотужніший американський безпілотник • У сусідній з Тернопільською області ППО збила російську ракету • Внаслідок бойових дій постраждали 296 працівників, 99 з них загинули • Команда зірок тернопільського футболу вперше проведе благодійний матч за межами Тернопільщини   • Найвідоміший волонтер Тернопільщини розповів, куди потратив 5,5 млн. гривень, які зібрав під час коментування фіналу Євробачення (+фото) • Сестра матроса з Бережан отримала «Золоту Зірку» • Какой наполнитель для матраса лучше • Як підібрати подарунок для колеги? • На Тернопільщині встановлять додаткові камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху: стала відома їхня кількість • Відомий тернопільський дитячий тренер святкує 70-річчя! • На Тернопільщині вже одинадцятий день не зафіксовано жодної смерті від ковіду • Резонансне вбивство у парку Національного відродження: випивка переросла в бійку, підсумок якої – смерть одного з чоловіків • Голова Тернопільщини розповів, чи відбуватиметься цього року парад випускників • Колишній футболіст тернопільської «Ниви» придбав позашляховик для ЗСУ (+відео) • Благоустрій по-тернопільськи: зрізали здорові та великі дерева, бо заважали автостоянці (+фото) • Виїзд за кордон під час воєнного стану: кому з чоловіків дозволено та які документи потрібні (+відео) • У найбагатшого уродженця Тернопільщини остаточно відібрали титано-магнієвий завод • В одну з лікарень Тернопільщини прибули поранені з Луганщини • На Сумщині поховають сержанта з Теребовлі • У Тернополі через марку з кораблем викликали поліцію
rss
Викачування яйцем: забобони чи помічна практика?

Опубліковано: 15 Лютого 2022р. о 22:00 Переглядів: 173


Щоби не потрапити під дію «темних сил», слід вести правильний спосіб життя – не завдавати нікому шкоди, болю і зла, дбайливо ставитися до здоров’я та своїх рідних

У кожному селі були та й досі є жінки, які вміють і практикують викачування яйцем. Цей процес має досить глибокі корені, і назвати точну дату і хто перший почав таке практикувати важко. Відомо одне, що досі попри медицину, яка стрімко розвивається, й заборону церкви викачування яйцем над хворим, переляканим, знедоленим активно поширене і в наш час.

«Практику викачування яйцем зовсім не називають відьомською»

У кожному регіоні України є свої традиції, як саме виконується цей ритуал. Комусь потрібен відповідний день і пора року, іншому – ритуальні предмети, такі як білі натуральні рушники, ніж, склянка й обов’язково вода з того місця, де проживає пацієнт. А іншим взагалі нічого не потрібно, хіба що дяка за проведену процедуру. Як це діє і чи дійсно працює, пояснити практично неможливо. Зі сторони психології, людині й справді може стати легше після проведеного обряду, адже це свого роду самонавіювання, яке, як відомо, справді робить дива. З іншого боку, більш релігійного й морального, звертатися до такого роду цілителів, бабок, знахарок, мольфарок тощо не можна, адже тим самим ми відкидаємо Божу поміч від себе, перестаємо надіятись і вірити в ласку Отця нашого й прибігаємо до іншої сторони – темнішої. Що з цього правда, а що ні, вирішує сама людина, яка обирає.

На багатьох інтернет-порталах уже існують покрокові рецепти, як самому собі зробити викачування яйцем, ба більше, існують і ті жінки, які через світову павутину за фотографією викачають вам усе, що болить чи свербить. Звісно, це абсолютне безглуздя, хоча для тих, хто шукає втіхи і хоч якоїсь допомоги, це може стати рятувальним жилетом, однак все потрібно аналізувати і вмикати холодний розум.

Чародійську практику викачування яйцем зовсім не називають відьомською, повернімося до того, що в селах Тернопільщини є десятки, а то й сотні бабусь, які щось таки вміють, і переконавшись на власному досвіді, до них стоять черги людей, які прагнуть помочі. Свої дії пояснюють неохоче, мовляв, про таке розповідати – зась, але на обличчі таких людей і справді є хвилювання й переживання, яке кудись зникає, як тільки вони покидають дім бабусі. Технік даної справи є багато, і знову ж таки грає роль регіон, де відбувається ритуал. Над головою хворого читається молитва, і куряче свіже яйце обводиться спочатку по голові, руках, ногах, животі й спині, потім розбивається гострим, новим ножем, і на денному світлі у склянці видніються малюнки. Там можна побачити постаті людей, дітей, тварин або ж чорні, кров’яні цятки, також нитки або вузли. Кожен малюнок бабусі пояснюють по-своєму. Хтось виливає  яйце просто у склянку, а хтось у воду і чекає, поки потоне воно чи ні. У залежності від того, як поведе себе яєчко, таким і буде результат. Вірите ви чи ні, але діти після походу до таких жінок краще спали, зникав страх чи переляк, а ще у такий спосіб добре визначали, чи є на людині заздрість і від кого вона, більше того, інколи таким методом відвертали смерть. Із давніх-давен прийшла до нас ця традиція, й оповита вона багатьма історіями й міфами. Одну з них ми вам і розповімо.

Оповили заздрість і прокльони весь хребет

– Давно це було, але пам’ятаю, як почала мене боліти спина, прямо по всьому хребті і ниє, й болить, і пече, нічого не можу робити по хаті. І почалося це раптово, не піднімала нічого важкого, а воно болить і болить, відпустить трохи і потім далі болить. Відмучилась я так три місяці, а коли вже спати перестала, то тоді вирішила їхати в район до лікаря. Виписав мені пігулки й мазання, але результату не було. Почали боліти ноги, руки терпли, тоді мені й сусідка розповіла, що є в сусідньому селі баба Олена, яка всі хвороби яйцем знімає. Ну я й поїхала. Довго чекала, людей було до неї море, і кожен зі своєю бідою. Діток приводили, які плакали постійно, вередували, кричали, а коли від баби виходили, то мовчали й помітно, що були іншими. Наступила моя черга. Зайшовши в кімнату, побачила просту кухню з двома образами й свічками із церкви. Сіла я на стільчик обличчям до дверей. Водила яйцем по спині, руках, ногах, пришіптувала молитву, бо чула слова «Отче наш….», а далі розбила яйце у склянку з водою і сказала: «Дивися». Від яйця почали відходити багато білих ниток, і воно опинилося на поверхні води, хоча стакан був високий. Бабця багато мені розповіла, що воно означає. Усе, що вона говорила, в саме серце влучало. Через тиждень я знову приїхала і та ж сама картина, але ниток було трохи менше. Через тиждень ще раз і ще раз, до тих пір, поки  ниток не було зовсім, а залишився цілісінький чистий жовток. За цей час я нікому нічого не розповідала, хоча, як на зло, всі мене розпитували, ніби слідкували, де я була і що робила. Бабця сказала, що сильні родинні пороби були на мені, і зробила це дуже близька й рідна мені людина. Оповили вони мій хребет так, що могла стати інвалідом. Може, я б і не вірила, якби не пазли, які мені зійшлися в голові. Напередодні того, як мене схопила болячка, всією родиною ми святкували день народження мого брата. Всі були, й мала я необережність накликати на себе гнів однієї людини, яка в спину так і сказала: а бодай би ти не встала з місця. Через декілька днів ми помирилися. Пробачення попросили, але, певно, перші слова стали дуже сильними, – розповідає пані Оксана.

Жінка каже, що після таких маніпуляцій сповідалася й причащалася, але ніхто їй не міг пояснити, де поділася її хвороба і як так раптово жінка могла занедужати. Коли ж баба Олена померла, на її похорон зійшлися три сусідніх села, видно, жінка була не лише тією, яка помагає, а й доброю людиною, бо досі старожили, які її пам’ятають, жодного поганого слова про неї чи її діяльність сказати не можуть.

– Викачування яєцем – це досить давня техніка, оскільки воно може увібрати в себе весь негатив, який є на людині. Часто залишки таких обрядів можна зустріти на перехрестях або ж навіть побачити у себе під домом чи порогом, відповідно якщо негатив викачався, він повинен десь подітися. Теоретично це може робити кожна людина, якихось особливих знань тут не потрібно, багато бабусь це продовжують робити досі, але я прихильник пропрацювання таких енергетичних проблем. Адже якщо на людині щось є, то просто так, за те, що вона хороша чи добра, воно не прийде, тому й потрібно задуматися над цим і попрацювати. Церква вважає такі елементи магічними, тому, звісно, й забороняє цим займатися, а людям звертатися за такою допомогою. Такі дії, як вважає церква, здійснюються за допомогою нижчих сил. Я за те, щоб екологічним методом забирати з людини негатив і не переносити, перекидати його на щось чи когось, даний метод не є екологічним, – каже енергетик Оксана Жук.

Молитва, свята вода, причастя – найкращий варіант допомоги та захисту

Справді, церква не поділяє жодної думки щодо таких дій, і будь-які маніпуляції очищення відкидає. Адже є слово Боже, яке має найбільшу силу, вона і є чистою та помічною. Але ж чого бабусі, які беруться за такий ритуал, читають церковні молитви, використовують свічки із храмів та навіть святу воду, чи не суперечить це одне одному?

– Християнський егрегор є дуже сильним, і через нього можуть діяти багато інших сил. Це питання досить дискусійне, і ті, хто бере участь у даних діях, на це і, грубо кажучи, «б’ють». Сама бабуся, яка робить це, може навіть не знати, яка сила дає їй знання, щоби розшифрувати послання. Тобто розглядати це як свого роду прикриття, думаю, цілком можливо. Особисто я не використовую дані практики і вважаю так: якщо до вас щось «причепилося», то бігти до когось, щоби вам допоміг, не треба. Самому слід обдумати, чому таке могло статися зі мною, для чого мені дано такий досвід? – додає енергетик.

Дуже часто викачування яйцем використовуються для очищення людини від пристріту й псування. Інколи ці дві «хворості» плутають, однак це різні стани, і проявляються вони по-різному. Фахівці в області ясновидіння, магії й езотерики пристрітом називають негативний вплив на ауру і тонкі тіла людини, які не просто здатні порушити цілісність усього організму, а й призводять до тяжких наслідків – депресії або навіть суїциду. Зазвичай пристріт – це ненавмисний вплив, нанести його простіше простого – досить різко висловити душевний порив (при цьому немає значення, позитивний він чи негативний). У людини з’являється поганий настрій, самопочуття. Як наслідок – проблеми в особистому житті, загострення хронічних захворювань, зниження імунітету. Щодо псування – це усвідомлений магічний вплив на людину. Воно ніколи не буває випадковим. Головне завдання псування – заподіяння жертві максимальної шкоди. Існують так звані псування на самотність, хвороби, страх, смуток і навіть смерть. Основна відмінність пристріту від псування полягає в тому, що від пристріту можна позбутися самостійно, а ось псування потребують втручання фахівців.

Зрозуміти, що вас хтось зурочив, можна самостійно, для цього можна використовують предмети, здатні реагувати на зміну людської енергетики. Наприклад, церковну свічку. Її потрібно запалити, потім прочитати на вибір одну з трьох молитов – «Пресвята Богородиця», «Отче наш», «Да воскресне Бог». Під час читання необхідно три рази перехреститися і спостерігати за поведінкою свічки. Шипіння, тріск, чорна кіптява або іскри – ознаки пристріту. Нерідко помічниками стають домашні тварини – вони уникають контакту з людиною, яка була схильна до негативного впливу, шиплять, ховаються. Ще одна ознака – поява павуків і тарганів, павутини у великих кількостях. Зняття пристріту – процес нескладний. Один з найдієвіших способів – обмивання святою водою. Замість неї так само можна використовувати воду джерельну. Відмінний варіант – похід у лазню. Допоможе зняти негативний вплив звичайна сіль. Її необхідно покласти у невеликий мішечок з тканини і кілька днів носити з собою, а після – закопати.

Більшість наших страхів закладені у нашій голові. Усі вірування в надприродних істот і їхні цілі також живуть у нашій голові. Достеменно ніхто не знає, існують темні сили чи ні, так само як і невідомо, діє викачування яйцем чи ні. Вірити чи ні, вибір за кожною людиною. Однак слід врахувати, що за кожні свої дії обов’язково доводиться платити й нести відповідальність. Тому, приймаючи рішення скористатися певними послугами, будьте розсудливими, обережними та віруючими людьми!


Джерело: Тижневик "Номер один"
Мітки: , , , ,

Новини
26 Травня
25 Травня
24 Травня
В якому місті, на вашу думку, варто було би провести Євробачення в Україні наступного року?
Погода
Реклама
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше
Юридична консультація

Шановні читачі «Номер один»!

Запрошуємо Вас скористатися онлайн-консультацією юриста нашої редакції – адвоката Анатолія Омеляновича Мовчана.

Детальніше