Найсвіжіше:
• Влаштував наркопритон – до 6,5 років ув’язнення засуджено тернополянина • На Лановеччині жінка отримала штраф за побиття палицею літньої людини • На Тернопільщині досі діють 85 релігійних громад УПЦ МП • Волонтера з Тернополя нагородили медаллю «Золоте серце» • Перестало битися серце учасника бойових дій з Козівщини • Дефіцит донорської крові: у Тернополі шукають донорів 4-ї групи • На дорозі Тернопіль – Львів перекриють руху по одному з мостів • Як вибрати сервіс для регулярних обмінів криптовалюти в Україні • Як зрозуміти що капот потребує ремонту або заміни? • На Сумщині загинув музикант від Бога з Борщівщини • Помер старший сержант з Кременеччини • ДТП на Бережанщині: до лікарні потрапили водій та пасажирка мотоцикла • Чому заводське тестування електроніки важливе не менше, ніж заявлені характеристики • У Чорткові збільшуються плата за проїзд у громадському транспорті • На війні загинув випускник тернопільського університету • 13,5 тис євро за переправлення через кордон – судитимуть жителя Бережан • Спочила у Бозі знана лікарка з Бережанщини • Перестало битися серце 41-річного учасника бойовий дій з Тернопільщини • Відбулося жеребкування календаря чемпіонату Тернопільської області з футболу • Спочила у Бозі вчителька музучилища з Тернополя • Війна забрала життя випускника гімназії з Бережанщини • Прокуратура вимагає від релігійної громади Тернополя сплатити 1,2 млн грн пайової участі • Вандалізм у Шумську: біля двох навчальних закладів пошкодили бруківку • На Зборівщині вандали пошкодили шкільний автобус • На Тернопільщині синоптикиня торгувала довідками про “погану погоду”
rss

Вибух у ТЦК Рівного: росіяни дистанційно підірвали завербованого для теракту агента


Опубліковано: 5 Лютого 2025р. о 14:02

Росія завербувала 21-річного безробітного жителя Житомирської області, який організував вибух у Рівненському обласному ТЦК 1 лютого. Його ліквідували разом з вибухівкою у приміщенні ТЦК, повідомляє СБУ 5 лютого.

– Служба безпеки задокументувала злочини окупантів, які організували теракт у Рівненському обласному ТЦК 1 лютого цього року, використавши «втемну» завербованого агента. Чоловіка навмисно підірвали разом із вибухівкою, з якою він зайшов всередину будівлі. Унаслідок події терорист загинув на місці, а 8 військовослужбовців отримали поранення різного ступеня тяжкості, – повідомили правоохоронці.

Встановлено, що Росія завчасно підготувала ліквідацію свого агента як “зайвого” свідка теракту проти Сил оборони”.

За матеріалами справи, терористом виявився 21-річний безробітний із Житомирщини, який шукав швидкі заробітки на телеграм-каналах. Там його завербував представник російських спецслужб, який запропонував молодику гроші за виконане завдання.

За його вказівкою агент прибув до Рівного із саморобним вибуховим пристроєм, що був замаскований у туристичному рюкзаку. Встановлено, що вибухівка була споряджена мобільним телефоном, до якого мали віддалений доступ спецслужби РФ. Ще один гаджет із «дистанційним управлінням» фігурант тримав у своїх руках, коли заходив до будівлі ТЦК. За допомогою камери телефону російські спецслужбісти зафіксували момент, коли агент зайшов з вибухівкою до приміщення і одразу активували СВП через виклик.

Нині триває розслідування у межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ч. 3 ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт). Правоохоронці встановлюють всі обставини злочину та винних осіб. Комплексні заходи проводять за процесуального керівництва Рівненської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону.


Рубрика:





Новини
16 Квітня
15 Квітня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше