Найсвіжіше:
• На Зборівщині втопився рибалка з Тернополя • На Запоріжжі загинув молодий воїн з Тернопільщини • Де зупинитися в Солом’янському районі Києва? • Пішов із життя талановитий учитель та мудрий керівник з Гусятинщини • На Бережанщині зіткнулися два мотоцикли: за кермом були 15-річні хлопці • На Зборівщині у ДТП загинув п’ятикласник із Тернополя • У лікарні померла жителька Бучача, яку збив поїзд • У січні пішов служити, а вже в травні загинув 56-річний воїн з Гусятинщини • Реєстратор Монастириської міськради допомагав оформлювати оборонні землі на приватні фірми • На Донеччині загинув воїн із Тернополя: офіційне підтвердження отримали через рік • Аналіз ДНК підтвердив загибель на Донеччині воїна з Тернопільщини • Підтверджено загибель на Донеччині сапера з Тернопільщини • Військовий з Гусятинщини Василь Кондрат нагороджений відзнакою Президента України • На Донеччині внаслідок удару БпЛА загинув воїн з Тернопільщини • Головний поліцейський Тернопільщини оприлюднив відео з ТЦК, у туалеті якого застрелився чоловік • У Тернополі сталася ДТП за участю швидкої (фото) • В громаді на Борщівщині виявили чимало порушень природоохоронного законодавства • Стали відомі результати матчів ігрового дня чемпіонату Тернопільщини з футболу • На Бучаччині чоловіка засудили за жорстоке знівечення обличчя односельця • Спочила у Бозі вчителька з фізика та математики з Гусятинщини • Головний поліцейський Тернопільщини взяв під особистий контроль загибель тернополянина у ТЦК • У ТЦК підтвердили загибель у їхньому приміщенні тернополянина • У Тернополі на території ТЦК помер 46-річний тернополянин • У начальника Тернопільської ОВА Тараса Пастуха буде ще один заступник • У Тернополі оприлюднили дати останніх дзвоників та літніх канікул у школах
rss

Відтепер і жителі сіл Тернопільської громади можуть отримувати сповіщення від сіті-бот «Назар»


Опубліковано: 7 Листопада 2022р. о 15:43

 

 

З 7 листопада через сервісі сіті-бот «Назар» жителі сіл Тернопільської громади: Глядки, Курівці, Вертелка, Малашівці, Чернихів, Кобзарівка, Іванківці, Плесківці, Носівці, Городище можуть отримувати сповіщення про відключення електроенергії, планові та аварійні відключення, ремонти тощо.

Відтак, щоб скористатися усіма перевагами віртуального помічника необхідно зі свого смартфону, на якому встановлено Viber чи Telegram, перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-ternopil та обрати потрібний месенджер.

Щоб отримувати сповіщення необхідно у пункті «Моя адреса» ввести населений пункт та номер будинку.

Якщо користувач бажає отримувати сповіщення за іншою адресою, це можна зробити у пункті «Моя адреса» – «Додати нову адресу». Функція працює лише для двох адрес одночасно.

Нагадаємо, сервіс сіті-бот «Назар» запрацював у Тернополі в 2019 році.


Джерело: Тижневик "Номер один"
Рубрика:





Новини
25 Травня
24 Травня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше