Віктор Павлік зворушливо звернувся до шанувальників / Скріншот InstagramВідомий український співак з Теребовлі Віктор Павлік, який пережив складну операцію на серці, вийшов на зв’язок. Артист поділився, як почувається зараз.

Дружина виконавця – блогерка Катерина Реп’яхова – у своєму Instagram повідомила, що чоловіка вже виписали з лікарні. За її словами, зараз Віктору нічого не загрожує і найскладніше позаду. Крім того, співак після хірургічного втручання доволі легко переніс реабілітацію. Річ у тім, що лікарі не розрізали грудну клітину для операції на серці, а зробили невеликий надріз, і встановлювали штучний клапан через судини.

Скріншот Instagram

Павлік після переведення його з реанімації у звичайну палату одразу почувався добре і хотів якомога швидше повернутися до звичайного життя. За тиждень після операції артист вже співав улюблені пісні та грав на гітарі.

“Хірурги зробили Віктору Франковичу мінідоступ. Таким чином реабілітація буде в рази швидше, вона вже минає… Тобто йому не розрізали повністю грудну клітку, не розводили ребра, а зробили мінінадріз і клапан заводили через судини. І його стан здоров’я дозволив це зробити, тому вчора він вже взяв гітару в руки та співав”, – вказала Катерина.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Блогерка також розповіла, що чоловік довго не міг наважитись на операцію. Єдине, що змусило його погодитися, – це син. Реп’яхова опублікувала зворушливе відео Павліка, на якому він звернувся до дружини та підписників.

“Привіт всім, кохані мої, любі підписники. Катюшо, я тебе так люблю, зайченя, ти собі уявити не можеш, сонечко!” – сказав співак.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram