Найсвіжіше:
• Друга Тернопільська футзальна ліга: чемпіона визначить золотий матч • На Борщівщині матір задушила 5-річного сина з інвалідністю • Андрій Скакун допоміг “Соколу” вийти до чвертьфіналу Зимової першості • 25 років у стані «холодної війни»: на Борщівщині чоловік смертельно травмував сусідку • На Гусятинщині у річці Нічлава зафіксовано масову загибель риби • Надійшло підтвердження про загибель ще одного воїна зі Зборівщини • Кадрові зміни в керівництві області: Володимир Василенко залишає посаду заступника начальника Тернопільської ОВА • Дитячі шкарпетки: чому вигідно купувати оптом і які обрати • На Тернопільщині в потужне промислове підприємство інвестують 1,4 мільярда гривень • У селі біля Тернополя внаслідок обвалу ґрунту загинув чоловік (фото) • Мешканець Гусятина зібрав арсенал зброї, якої вистачило б на кілька місяців оборони селища (фото) • Рік вважався зниклим безвісти: на Сумщині загинув воїн з Тернопільщини • На Запоріжжі загинув оператор БПЛА з Тернопільщини • На Донеччині загинув 26-річний воїн з Борщівщини • Представник Хмельниччини знову переміг на Зимовій першості Тернопільщини • Рятувальник з Чортківщини очолював злочинну групу з нелегального продажу зброї • Кременчанин пропонував 2 000 доларів за те, аби його не доправляли до ТЦК • Футбольна академія – чемпіон Тернопільської області з футзалу U-11 • У Гусятині водій Mercedes Benz заїхав у бетонну огорожу • Неймовірна розв’язка у першій футзальній лізі Тернопільщини • У Підволочиському ліцеї знайшли макет бойової гранати Ф-1 • «Шлях» з Байковецької громади – головна сенсація Зимової першості з футболу • На Тернопільщині на потреби ЗСУ конфіскували бус • На Бучаччині затримали серійного викрадача електроінструментів • Частина Тернополя тимчасово без води: причина
rss

Відомий козівчанин розповів про деталі пошукових робіт у Польщі


Опубліковано: 4 Жовтня 2025р. о 8:30

Польська сторона забезпечила проведення пошукових робіт у селі Юречкове Підкарпатського воєводства, неподалік кордону з Україною. Роботи триватимуть до трьох тижнів, про їх результати ще говорити зарано. Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу зазначив посол України в Польщі та уродженець Козівщини Василь Боднар.

Ми задоволені допомогою Польщі у проведенні пошукових робіт в Юречкове, створено усі необхідні умови для роботи. Пошукові роботи триватимуть до трьох тижнів», – зазначив Боднар, додаючи, що про результати роботи ще говорити зарано.

Боднар

Він поінформував, що польська сторона забезпечила весь комплекс дій, необхідних для проведення цих робіт. З українською стороною співпрацює Інститут національної пам’яті Польщі, місцева влада, поліція та відповідні служби.

За словами посла, проведення пошукових робіт у селі Юречкове є результатом хорошої співпраці у межах українсько-польської робочої групи. Він підкреслив, що це – перше проведення пошукових робіт на території Польщі за результатами роботи робочої групи. Раніше Україна також видала дозволи, в результаті яких велися пошукові та ексгумаційні роботи у Пужниках на Тернопільщині та на території колишнього цвинтаря в районі Збоїща у Львові.

У нас є відповідні домовленості, які реалізуються. Сподіваємося, що роботи триватимуть і в інших місцях, щодо яких звернулася українська і польська сторони. Українська сторона до цього готова і видасть дозволи найближчим часом», – підкреслив Боднар.

Він зазначив, що з українського боку буде продовжено надання дозволів на пошуково-ексгумаційні роботи, зокрема у таких населених пунктах, як Гута Пеняцька на Львівщині та Угли Рівненської області.

Це може відбутися вже у найближчі тижні”, – сказав посол.

Як передавало агентство, українська експедиція, що складається з дослідників меморіально-пошукового центру «Доля» зі Львова, у вівторок розпочала пошуково-ексгумаційні роботи на території Польщі.


На території колишнього цвинтаря в районі Збоїща у Львові українсько-польська експедиція проводила пошуково-ексгумаційні роботи для перепоховання останків солдатів Війська Польського.

 


Джерело: Укрінформ
Рубрика:





Новини
17 Березня
16 Березня
Скільки, на вашу думку, ще триватимуть активні бойові дії?
Погода
Реклама
Ua News media group
Партнери
Тестовий банер 2
Найпопулярніше